nezadáno
ne

Prodej obchodních prostorů, 270 m2

Komenského, Opočno, okres Rychnov nad Kněžnou

7 990 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Exkluzivně vám nabízím obytný dům o třech podlažích se zavedenou velmi prosperující prádelnou jen několik kroků od krásného náměstí města Opočna.

Dům o užitné ploše 270 m2 je rozdělen na část, kde se nachází prádelna s kompletním vybavením pro nerušený běh firmy. Provozovna se nachází v přízemí a prvním patře. V podkroví je velice prostorný a kompletně vybavený byt 2kk s balkónem, z kterého je krásný výhled na domy v podzámčí renesančního zámku Opočno.

Dům je napojen na městskou kanalizaci, vodovodní řád, elektřinu a plyn. V přízemí je provozovna rozdělena do 3 místností, a to na prádelnu, místnost s mandlem a sušičkou, technickou místnost a sociální zařízení. Do domu jsou dva nezávislé vchody přímo z ulice, hlavní vchod umožnuje přímý přístup do bytu a druhý slouží pro vstup do provozovny. V prvním patře jsou 3 místnosti – 2 slouží k balení a skladování čistého prádla a poslední je využívána jako kancelář firmy. Samozřejmostí je i sociální zařízení. Nedílnou součástí prádelny je technický výtah, který je využíván pro přepravu prádla mezi patry. Před domem je možnost parkování.

Byt je vybaven moderní kuchyňskou linkou se spotřebiči. Koupelna disponuje rohovou vanou a WC je oddělené. V ložnici se nachází vestavěná skříň a podkrovní odkládací prostor, které řeší problémy s nedostatkem skladovacích prostor. Byt je v tuto chvíli pronajatý s možností pokračování nájemního vztahu.

Majitel nabízí i možnost převodu s.r.o. (Prádelna Opočno, s.r.o. – http://pradelnaopocno.cz). Služeb prádelny využívají stávající klienti provozující ubytování pro ŠKODA AUTO, a.s., penziony nebo hotely nejen z okolí Opočna ale i z blízkých Orlických hor.

Město Opočno nabízí kompletní občanskou vybavenost, včetně sportovního a kulturního vyžití.

Celkem: 7 990 000 Kč
ID inzerátu: 7830589
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Královéhradecký
Lokalita: Komenského, Opočno, okres Rychnov nad Kněžnou
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Obchodní
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Zastavěná: 270 m2
typ: smíšený

Kontakt na prodejce nemovitostí