nezadáno
ne

Prodej kanceláře, 1655 m2

Hasičská, Zlín, Louky, okres Zlín

75 000 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Komerční nemovitost ve Zlíně - Loukách

Nabídka prodeje komerčního areálu ve Zlíně – Loukách sloužící jako administrativní a výrobní firemní zázemí.

Hlavní administrativní budova objektu prošla kompletní rekonstrukcí v roce 2011 a je ve velmi dobrém technickém stavu bez nutných investic. Podlahová plocha administrativní části je celkem 915 m2 v 1, a 2.NP a skládá se ze 17 klimatizovaných kanceláří, školící místnosti a dvou zasedacích místností. Výrobní prostory v přízemí mají rozlohu 505 m2 a skladové místnosti mají rozlohu 323 m2. Antistatické podlahy těchto prostor jsou vhodné pro drobnou elektro-výrobu.

Budova je vystavěna z keramických bloků porotherm, konstrukce je železobetonová, okna plastová. Podlahy ve výrobní části jsou tvořeny třísložkovou, samonivelační elektricky vodivou stěrkou v tloušťce 2 cm. Sklad a schodiště administrativní části jsou pokryté dlažbou, kanceláře mají podlahy z PVC. Po celém objektu je rozvedena datová infrastruktura, internet je do budovy přiveden optickým kabelem.

K vytápění objektu a ohřevu vody se používají plynové výměníky Viessmann s kombinací elektrickým ohřevem. Rozvody elektřiny jsou měděné a budova má třífázovou přípojku o hodnotě 3x80A v charakteristice C. Vzduchotechnika a klimatizační jednotky jsou vyvedeny do dvora na střechu výrobní haly, takže nejsou viditelné z ulice.

K nemovitosti náleží oplocené parkoviště o kapacitě 33 míst pro osobní automobily + 6 stání před budovou do ulice. Areál je monitorován bezpečnostními kamerami a alarmem s napojením na pult centrální ochrany společnosti Systém Plus. Areál je snadno dostupný z třídy Tomáše Bati a můžou k němu zajíždět nákladní automobily. Nájezd na dálnici D55 a centrum Zlína jsou v dojezdové vzdálenosti 10 minut.

Součástí prodeje jsou také protilehlé pozemkové parcely o celkové výměře 3873 m2, které jsou využívány jako další zatravněné parkovací stání.

Areál bude k dispozici pro nastěhování od 1.4.2023.

Celkem: 75 000 000 Kč
ID inzerátu: 7830452
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Zlínský
Lokalita: Hasičská, Zlín, Louky, okres Zlín
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Kanceláře
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Zastavěná: 1655 m2
typ: cihlový

Kontakt na prodejce nemovitostí