nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 405 m2

Hradčany-Kobeřice, Kobeřice, okres Prostějov

580 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu Exkluzivně. Bez provize. Financování zajistíme.

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek v klidné okrajové části obce Hradčany-Kobeřice, k.ú. Kobeřice, který je veden na katastru nemovitostí jako zahrada.
Obec nemá v současné době platný územní plán, ale dle informací příslušných úřadů se nachází v zastavěném území a je určen k výstavbě rodinného domu venkovského typu.
Pozemek sestávající ze dvou parcel a o celkové ploše cca 405 m2 je obdelníkového tvaru o přibližné šířce 14 m a délce 28,5 m. Vede k němu částečně zpevněná a částečně nezpevněná (vyštěrkovaná) příjezdová komunikace. Z inženýrských sítí je k dispozici voda, elektřina a plyn, vše v dosahu pozemku.
V obci není vybudována jednotná kanalizace s napojením na čističku odpadních vod (ČOV), předpokládá se napojení na domovní ČOV.
K tomuto pozemku je možné koupit i sousední pozemek o velikosti cca 804 m2 a zvětšit tak celkovou plochu pozemku pro stavbu rodinného domu nebo využít jako zajímavou investiční příležitost.
Obec Hradčany-Kobeřice má základní občanskou vybavenost (obecní úřad, obchod, hřiště, veterina, řemeslené služby), další služby jsou ve 3 km vzdáleném Brodku u Prostějova či v Prostějově (ZŠ, MŠ, lékař, pošta apod.).
Je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí, zejm. Prostějova (cca 13 km), Olomouce (cca 35 km), či Vyškova (cca 16 km) či Brna. Nájezd na dálnici směr Olomouc – Brno je vzdálený cca 1 km – dálnice D46. V obci autobusová doprava.
Při osobní prohlídce se nejlépe přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro stavbu právě Vašeho nového domova.
S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.
Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Celkem: 580 000 Kč
ID inzerátu: 7829985
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Lokalita: Hradčany-Kobeřice, Kobeřice, okres Prostějov
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Plocha: 405 m2

Kontakt na prodejce nemovitostí