nezadáno
ne

Prodej, Ostatní komerční nemovitosti, 7980m2 -

Valšův Důl, Dlouhá Loučka, okres Olomouc

22 000 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Připravujeme k prodeji bývalý průmyslový areál ve Valšově Dole, Dlouhé Loučce v okrese Olomouc o celkové výměře 8 000 m2. Objekt leží v těsné blízkosti silnice č. 449 mezi Uničovem a Rýmařovem.

Objekt je určen k rekonstrukci, jeho využití může být velmi individuální, od komerčních záměrů (výroba, sklady, obchodní prostory) až po ubytovací kapacity nebo byty.

V objektu se nachází třípodlažní budova bývalé výroby a další budovy technického zázemí, dílen a kanceláří o celkové zastavěné ploše 2 504 m2.

Každé podlaží bývalé třípodlažní výrobní budovy nabízí cca 250 m2 užitné plochy (celkem 750 m2), kterou lze využít jako výrobní, eventuálně skladové prostory.
Ostatní prostory, 11 menších místností, které nabízejí celkem cca 1 500 m2 užitné plochy lze využít pro sklady, dílny nebo pro technickou podporu případné výroby.
V objektu se dále nachází prostory po bývalých kancelářích, které lze také využít jako obytné prostory nebo ubytovací kapacity. Mohlo by se jednat až o pět bytových jednotek o velikosti 2+1 až 4+1.

Do objektu vedou dva vjezdy, jeden na nádvoří - pro osobní a dodávková vozidla, druhý do průmyslové části objektu, který slouží pro vjezd nákladních vozidel a kamionů.

Objekt má vlastní transformační stanici a vodu z vlastní studny. Odpady jsou napojeny na veřejnou kanalizačním síť. Plyn zaveden není.

Celkem: 22 000 000 Kč
ID inzerátu: 7829217
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 36187
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Lokalita: Valšův Důl, Dlouhá Loučka, okres Olomouc
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Ostatní
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 7980 m2
Zastavěná: 7980 m2
typ: smíšený

Kontakt na prodejce nemovitostí