nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 2712 m2

Březová, okres Uherské Hradiště

2 983 200 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu Bez provize. Financování zajistíme, včetně právního servisu, cena k jednání

Nabízíme vám k prodeji pozemek o celkové výměře 2712 m2 v katastrálním území obce Březová. Část pozemku je vedena na katastru nemovitostí jako zastavěná plocha a nádvoří, tudíž není třeba vyjímat ze státního pozemkového fondu. Další část je zapsána jako zahrada a také tak slouží, byla zde provedená nová výsadba švestek. Pozemek nepravidelného tvaru se nachází uprostřed zastavěného území obce Březová o přibližné šířce 14 - 28 m a délce 115 m. V bezprostředním okolí je již zástavba rodinných domů.
Plyn a voda jsou přímo na hranici pozemku, elektřina vzdálena cca 3 m a voda cca 10 m Pozemek je skvěle udržovaný, pravidelnou sečí trávy. Nachází se zde ruina budovy, která je určena k demolici. Lze z ní využít kameny pro základy novostavby.
Tento pozemek je krásně slunný s otevřeným výhledem na Velký Lopeník a lze jej využít jak pro stavbu rodinného domu, tak objektu k rekreaci.

Obec Březová leží 9 km od mezinárodní silnice E50 po které se lze za 100 minut jízdy automobilem dopravit např. do Brna. V obci je funkční prodejna potravin a také dvě pohostinství, pošta, školka a škola a další občanská vybavenost.


S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Celkem: 2 983 200 Kč
ID inzerátu: 7829022
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: V3374V004
Stát: Česká republika
Kraj: Zlínský
Lokalita: Březová, okres Uherské Hradiště
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Plocha: 2712 m2

Kontakt na prodejce nemovitostí