nezadáno
ne

Prodej bytu 3+kk, 70 m2

3 590 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání

Hledáte klidné místo, bydlení v bytě a přitom byste měli rádi kousek zahrádky a možnost posedět venku? Mám pro vás zajímavou nabídku v obci Slepotice!
K praktickému, velmi světlému a skutečně útulnému bytu 3+kk s plochou 70 m2 + sklep (cca 3,5 m2) náleží taky pěkný kousek vlastní zahrádky (cca 200 m2), kterou můžete využít dle své fantazie. Od příjemného posezení venku, grilování s přáteli až po zahradničení. Prostoru pro vaše plány je zde dost.
Byt je umístěn je ve 2. NP třípodlažního domu a okny je orientován na západ. Jednotka se skládá z chodby s vestavěnou skříní, dvou ložnic, koupelny s vanou, samostatné toalety a obývacího pokoje s kuchyňským koutem, kde najdete překvapivé množství úložného prostoru díky vestavěné kuchyňské lince.
K bytu náleží sklepní kóje v přízemním podlaží. Parkování je možné u domu.
Bytový dům v současné době projednává plánované rekonstrukce, které zahrnují :
zateplení fasády objektu, soklu, atiky ploché střechy, předsazených konstrukcí (lodžií a zastřešení vstupů), výměna oken v 1.NP, výměna vstupních dveří do kotelny, výměna luxferového okna na východní fasádě za okenní sestavu, zazdění otvoru v 1.NP na východní fasádě, výměna vnějšího výstupu (žebříku) na plochou střechu, výměna oplechování atiky a dalších klempířských prvků, střešní výlez, zábradlí na jihovýchodní části ploché střechy, výměna původního zábradlí za nové se skleněnou výplní, položení dlažby na lodžiích, vytvoření okapového chodníčku po celém obvodu objektu, výměna žlabů a svodů a výměna hromosvodové sestavy
V obci Slepotice najdete MŠ, kulturní dům s knihovnou, smíšené zboží, restauraci a spoustu řemeslníků, koupaliště a mnoho jiného. ZŠ je ve vedlejší obci Moravany. Obec Slepotice spáduje za vyšším vybavením k městům Pardubice, Chrudim. S těmito městy jsou spojeny hromadnou dopravou ze železniční stanice Moravany, která je vzdálená 1,5 km od Slepotic. Obsluha obce je zajištěna i pravidelnou autobusovou dopravou Vysoké Mýto – Pardubice a Luže - Pardubice.
V případě vyššího zájmu si majitel vyhrazuje právo vybrat zájemce dle svých kritérií.
Doporučuji osobní prohlídku, kde vám bude k dispozici i finanční specialista, připraven pomoci zajistit financování, případně nabídnout porovnání.

Celkem: 3 590 000 Kč
ID inzerátu: 7824381
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát:
Kraj:
Lokalita:
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 3+kk
Energetický štítek: D
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná: 70 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Podlaží: 2. podlaží
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Sklep: ano
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí