nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 138 m2

4 950 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání

Uvažujete o koupi rodinného domu nebo chalupy k rekreaci na jih od Prahy? Mohla by Vás zajímat právě tato skvělá investiční příležitost. Prostorný a světlý dům na půli cesty mezi Prahou a Českými Budějovicemi hledá nového majitele.
Dům se nachází v obci Miličín, v oblasti známa jako Česká Sibiř. Ve vzdálenosti cca 25 km se nacházejí města Sedlčany a Tábor. Za 20 minut se autem dostanete do Benešova.
Dům prošel částečnou rekonstrukcí. Zcela nová je kuchyň včetně kuchyňské linky a spotřebičů, elektrické vytápění a koupelna. Co vás mimo jiné překvapí, je krb v útulném obývacím pokoji, díky kterému se za chladných zimních večerů budete moci zahřát se šálkem kakaa při čtení oblíbené knihy.
Velkou výhodou je umístění domu, neboť v jeho blízkosti je dobrá občanská vybavenost. Několik minut chůze od domu se nacházejí mateřská a základní školka, pošta, cyklostezky, restaurace a autobusové zastávky, poliklinika, dětské a fotbalové hřiště.
Z autobusové zastávky Miličín jezdí přímé spoje do Prahy, konkrétně na Černý Most a na Roztyly.
V rámci kompletního realitního servisu je pro Vás připraveno financování ve Vámi vybrané bance.
Těším se na naše společné setkání při prohlídce tohoto krásného domu a okolí.

Celkem: 4 950 000 Kč
ID inzerátu: 7824031
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát:
Kraj:
Lokalita:
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 5 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná: 138 m2
typ: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Řadový
Voda: ano
Zahrada: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí