nezadáno
ne

Prodej hotelu, 928 m2

36 999 999 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu včetně právního servisu, cena k jednání

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji výborně zavedený penzion v srdci Slovácka - Moravském Toskánsku, vinařské obci Hovorany.
Penzion byl vystavěn v roce 2012 stavitelem Ing. Petrem Kempným. Při projekci i výstavbě byl kladen důraz na efektivní využití prostoru a vysoce kvalitní provedení celé stavby s cílem maximální úspornosti budoucího provozu.
Pozemek o výměře 788 m2 je z větší části zastavěn budovou a parkovištěm. Provozovatel není zatěžován náročnou údržbou zeleně.
Vlastní stavba penzionu o třech podlažích na podlahové ploše 885 m2 disponuje ubytovací kapacitou v prvním a druhém nadzemním podlaží a společenskými místnostmi se souvisejícím příslušenstvím v polosuterénu budovy. Všech sedmnáct pokojů je vybaveno sociálním zařízením s ohřevem vody bojlerem a lokálním elektrickým vytápěním. Celková ubytovací kapacita je padesát čtyři míst (třicet devět lůžek a patnáct přistýlek). Efektivitě ubytovacího provozu přispívají úklidové místnosti a sklady lůžkovin na obou podlažích.
Gastronomická část provozu a společenské události jsou realizovány v selské izbě o kapacitě dvaceti pěti osob a klenuté vinárně pro čtyřicet pět osob. Vytápění lidové izby kachlovými kamny, vinárny krbem s teplovzdušným rozvodem. K nárazovému vytápění slouží lokální elektrické topení. Pro hosty společenských místností je k dispozici sociální zařízení.
Gastronomický servis je zajištěn profesionálně vybavenou kuchyní s příslušenstvím a temperovaným skladem vína. Pro uložení sudového vína pod dusíkem je instalována nerezová technologie 6x500 litrů.
Návštěvníkům je k dispozici kryté venkovní posezení na západní straně penzionu. Cyklistům slouží kolárna přístupná z parkoviště.
Penzion poskytuje služby individuálním návštěvníkům, rodinám i větším společnostem a firmám v kompletním portfoliu ubytovacích služeb, gastronomických akcí, společenských i firemních událostí.
Region je mimořádně bohatý na akce spojené s vinařskou tradicí a poskytuje široké možnosti trávení volného času ať již v době dovolených či organizovaných událostí jako vinobraní, otevřené sklepy a podobně. Lokalita je vyhledávána díky své poloze návštěvníky z České republiky, Slovenska, Rakouska i Maďarska.
Provoz má, oproti stávajícímu rozsahu, prostor pro rozvoj s využitím potenciálu kraje i dobrého jména podniku. Aktuálně Booking.com 9,3 na základě 119 hodnocení. Více informací hovorany-penzion.cz.
S dotazy či pro sjednání prohlídky kontaktujte makléře bez váhání.

Celkem: 36 999 999 Kč
ID inzerátu: 7822343
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 00023
Stát:
Kraj:
Lokalita:
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Hotely
Energetický štítek: B
Stav nemovitosti: novostavba
Užitná: 928 m2
Zastavěná: 379 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Typ vytápění: Lokální elektrické
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí