nezadáno
ne

Prodej, Ostatní komerční nemovitosti, 5198m2 -

32 990 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji resort Wellness Club Zlatý Lev včetně přilehlých pozemků v obci Malý Malahov. Resort Wellness Zlatý lev je nadstandardně vybavený Wellness Club s vlastní restaurací, ubytováním, wellnessem, venkovní terasou s možným grilováním a živou hudbou – zkrátka ideální místo pro vaší individuální relaxaci nebo rodinné a firemní akce, oslavy a svatby. V celém resortu jsou ručně malované 3D malby, které najdete jak venkovních prostorech, tak v interiéru.

Celková plocha 5.198 m2, zastavěná 3.680 m2 a užitná 2.500 m2. Vytápění řešeno elektrokotlem na noční proud, vlastní studna a ČOV. Možnosti investice do fotovoltaických článků na střechu budovy. V části dvora jsou vybudovány základy pro případné dostavění areálu do tvaru U.

V 1.NP najdeme se ubytovací část, která poskytuje ubytování až pro 24 osob v 8 pokojích. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Nadstandard pokojům dodává infra nebo finská sauna s ochlazovací kádí. V ubytovací části je dále recepce a místnost se zázemím pro lůžkoviny a další potřebné vybavení. Samozřejmostí je zavedené Wi-fi připojení. Dále se v 1.NP nachází bytový apartmán pro 4 až 8 osob.

V přízemí se nachází Wellness část + salonek s kulečníkem. Nachází se zde velká sauna až pro 12 osob, vířivka, bazén a relaxační místnost s hudbou. Tento prostor je ideální taktéž pro soukromé akce a oslavy. Dále se zde nachází místnost pro masáže a 2 solné jeskyně ze soli Mrtvého moře.

Dále se v přízemí nachází prostorná restaurace s kapacitou až 60 osob s barem a menší kuchyní. Vstup do restaurace je možný z areálu resortu a také z návsi obce. Na dvoře resortu je pro venkovní akce velká pergola, která pojme až 100 osob a nabízí možnost venkovního baru, grilování a možnost živé hudby.

Využití resortu je možné rozšířit díky rekonstrukci několika dalších prostorů, které resort nabízí. V celém areálu je Wi-Fi připojení. Parkování zajištěné na dvoře pro 20 automobilů. Celý objekt je střežen kamerovým systémem. Dále je možné využit okolní pozemky např. k vybudování sportovního hřiště. Obec Malý Malahov je vzdálená 41km od Plzně, 32km od hraničního přechodu Folmava a 19km od Domažlic.

Vzhledem k rozsáhlosti areálu, jeho využití a atraktivnosti díky 3D ručním malbám doporučujeme prohlídku.

Celkem: 32 990 000 Kč
ID inzerátu: 7814908
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát:
Kraj:
Lokalita:
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Ostatní
Energetický štítek: C
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 5198 m2
Zastavěná: 5198 m2
typ: cihlový

Kontakt na prodejce nemovitostí