nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 115 m2

Prokopa Holého, Olomouc, Bělidla, okres Olomouc

6 650 000 Kč

celkem , uvedená cena je včetně právních služeb a odměny RK

Nabízíme Vám ke koupi útulný RD s venkovním posezením a krbem a místem pro umístění malého venkovního bazénu v krásném prostředí malé zahrádky se stavbou garáže a kotce pro psa (případně může být tato část využita jinak) a to v naprostém nenarušeném soukromí
nacházející se na ul. Prokopa Holého v Olomouci - Bělidla. Celkově má pozemek výměru o velikosti 281 m2 s tím, že stavba RD má cca 115 m2 obytné části a garáž má cca 25 m2 a zbylá část o výměře 141 m2 je využito jako zahrada. Celkově je pozemek vedený katastrem nemovitosti jako zastavěná plocha a nádvoří.

Nemovitost má zajištěn dva samostatné vstupy z boční strany a to pro pěší přístup a druhý je vjezdová brána do garáže. Tato nemovitost bude volná po dohodě s prodávajícím. RD je v pečlivém udržovaném stavu současným vlastníkem, dle jeho finančních možností. Dům je v původním technickém stavu, ale vyžaduje postupnou rekonstrukci i modernizaci a také nabízí možnost rozšíření do 2. NP. již, dle představ budoucího kupujícího. Část krovů půdního prostoru vyžaduje dílčí opravu a v případě budování 2. NP je ke zvážení případně nová střecha včetně krytiny. Současná krytina je plechová a dům má dva komíny z toho je jeden napojen k plynovému kotli a druhý v současné době slouží k odvětrání z WC a může mít případné uplatnění i vybudování vnitřního krbu v části obývacího pokoje, dle úvahy budoucího kupujícího. Výlez do půdního prostou je pouze z boční strany štítové zdi po žebříku.

Do RD je hlavní vstup z nádvoří do předsíně, kde je umístěn plynový kotel k vytápění domu. Dům má dispozičně 3+1 tj. obývací pokoj, ložnice a menší pokoj průchozí z prostorné kuchyně, dále samostatné WC, koupelnu s vanou a s umístěním automatické pračky a karmou na ohřev teplé vody, dále se vstupem z předsíně do komory na uložení potravin (špajzka). Dům není podsklepený a není provedena izolace kolem domu pouze byla z části provedena asanační omítka v domě. Celý dům je vzdušný velmi útulný, původní stavba je z let cca 1920 - 1925 a v historii došlo ke kompletní rekonstrukci podlah - beton a dále výměna oken PVC. Předsíň, koupelna, WC - dlažba, kuchyně má PVC a místnosti mají beton, koberec. U RD je dostatečný prostor pro parkování na veřejném pozemku. RD má starší kuchyňskou linkou s elektrospotřebiči. Zdroj vody – obecní vodovodní přípojka v kovu, obecní kanalizace - keramická odpadní roura, elektřina 230 V, 400 V rozvody jsou původní v hliníku, dále má RD plynovou přípojku. Součástí prodeje zůstává i veškeré vybavení domu nábytkem s upřesněním po dohodě s prodávajícím a budoucím kupujícím o jeho dalším využití.

V případě dalších dotazů a sjednání prohlídky nemovitosti nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu a nebo na tel. realitního makléře nabídky. Více fotografií najdete na stránkách RE/MAX. Zajistíme Vám bezplatnou konzultaci při zajištění financování koupě s našim úvěrovým poradcem. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..

Celkem: 6 650 000 Kč
ID inzerátu: 7807804
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 316006
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Lokalita: Prokopa Holého, Olomouc, Bělidla, okres Olomouc
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 10 mil.
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná plocha: 115 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ vytápění: Ústřední plynové
Umístění objektu: Rohový
Voda: ano
Zahrada: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí