nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 123 m2

Jaroslavice, okres Znojmo

3 950 000 Kč

celkem , včetně provize RK a právních služeb

Zprostředkujeme Vám prodej rodinného domu 4+1 v okrajové části obce Jaroslavice, pouhých 18 km jihovýchodně do Znojma. Ideálně výměnou za rodinný dům o stejné dispozici se zahradou na Znojemsku nebo Břeclavsku. Tento nízkopodlažní rodinný dům se nachází v klidné části obce, kde je veškerá občanská vybavenost. K domu náleží dvorek o celkové výměře 49 m2, kde je umístěna zastřešená pergola, dílnička a krásný útulný sklípek.
Dům je umístěný na pozemku o celkové výměře 172 m2, zastavěná plocha činí 123 m2.
Zdařilá rekonstrukce domu byla prováděna na začátku roku 2020: plastová okna, nové dveře, zateplení celého domu včetně stropu, fasáda v r.2021.
Dispozice domu: vstup přes delší chodbu, hned nalevo se nachází samostatný vchod do obývacího pokoje, naproti se nachází samostatná kuchyň s komorou.
Dále pak pokračujeme po chodbě, kde se nachází koupelna s vanou. Na konci chodby jsou dveře na dvůr, vedle nich se vstupuje do další části domu, kde se nachází pokoj ,přes něj je vstup do ložnice a odtud vchod do druhého obývacího pokoje či relaxovny, z které se také dá jít na dvorek. Parkování možné před domem. Rádi Vám zdarma zajistíme financování tohoto domu. Budu se na Vás těšit na osobní prohlídce.

Celkem: 3 950 000 Kč
ID inzerátu: 7807304
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Jaroslavice, okres Znojmo
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 5 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná plocha: 123 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu: Rohový
Voda: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí