nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 132 m2

Těšetice, okres Znojmo

7 495 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Bydlet v novém vlastním domě? Realita už na jaře 2024.

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme na prodej rodinný dům v obci Těšetice u Znojma o dispozici 4+kk a zastavěné ploše 132 m2, kdy součástí domu jsou dvě krytá parkovací stání pro osobní automobil.

Rodinný dům se blíží k dokončení a vám ještě dává možnost úpravy nebo změny zařizovacích předmětů, podlahových krytin nebo jiného nadstandardního vybavení. K nastěhování na jaře 2024.

Rodinný dům v rámci standardního vybavení je realizován s tepelným čerpadlem pro teplovodní podlahové topení a ohřevem užitkové vody. Dům je připraven pro instalaci fotovoltaické elektrárny po kolaudaci. Namontována jsou plastová okna s trojskly a trojitým těsněním. V obytných místnostech jsou laminátové podlahy EGGER a dlažba v ostatních místnostech. Koupelny jsou realizovány vč. dlažeb, obkladů a zařizovacích předmětů - je možné stále vybírat.

Jedná se o nízkoenergetický dům v kategorii PENB – velmi úsporná B.

Financování a celý proces koupě domu s vámi řešíme individuálně. Existuje mnoho variant financování, které s vámi rádi probereme ještě před vaším rozhodnutím - stačí se nám jen ozvat. S finančním poradcem vám poradíme veškeré varianty a připravíme plán pro celý proces. Je pro vás nejoptimálnější varianta prodat stávající byt či dům a pořídit si nový? I to umíme, ozvěte se nám a všechno podrobně probereme.

Dům navazuje na stávající zástavu obce a samozřejmostí v místě je zeleň, chodníky, příjezdové komunikace, kompletní infrastruktura vč. veřejného osvětlení.

Obec Těšetice se nachází severovýchodně od Znojma na hlavní silnici směrem na Moravský Krumlov. Obec je svou polohou dobře dostupná ze Znojma (za 10 minut) i z Brna (za 50 minut). Autobus linky 810 a 432 jezdí Těšeticemi denně.

V obci je k dispozici mateřská škola, sportovní areál, knihovna, jídelna, obecní úřad, golfové hřiště a přehrada. Ostatní občanská vybavenost jako základní a mateřská škola, doktor, čerpací stanice, restaurace, stavební úřad, apod.. se nachází v sousedních Prosiměřicích, které jsou vzdáleny tři kilometry.

Těším se, že mě kontaktujete a domluvíme si společnou schůzku

Celkem: 7 495 000 Kč
ID inzerátu: 7940495
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 15422121
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Těšetice, okres Znojmo
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 10 mil.
Energetický štítek: B
Stav nemovitosti: novostavba
Užitná: 132 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ vytápění: Lokální elektrické
Umístění objektu: Samostatný
Voda: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí