nezadáno
ne

Prodej zemědělského objektu, 2701 m2

Dětkovice, okres Vyškov

11 999 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji bývalý zemědělský objekt s rozlehlými pozemky, v obci Dětkovice, okr. Vyškov. Nemovitost je vhodná jak k bydlení tak k podnikání - obrovský prostor pro výrobu, sklad a mnoho dalších možností jak začít podnikat z pohodlí domova.
Jedná se i o prodej rozsáhlých pozemků a staveb bez čísla popisného / evidenčního. Dokončené stavební práce k budově, provedený pasport v prosinci 2017. Do obvodového zdiva je vestavěna dispozice obytné a technické části. V budově se nacházela výrobna dřevěných podlah. Nyní využívaná stavba k bydlení.
Zastavěná plocha a nádvoří, bez čp / če o rozloze - cca 1742 m2
Trvalý travní porost o rozloze – 4221 m2
Ostatní plocha - 6004 m2
Jedná se o přízemní zděnou stavbu, zastřešenou nízkou sedlovou střechou, v čele se zbytky zemědělské technologie. Budova je nepodsklepená. Na původní stavbu navazují drobné přístavky, zastřešené pultovými střechami. Cihelný objekt je neomítnutý.
Původní stavba je ocelový skelet, vyzdívaný plnými cihlami. Střechu tvoří azbestocementová krytina. Cihelný obvodový plášť je z vnitřní strany zateplený polystyrenem a obložený sádrokartonem. Vnitřní příčky kolem chodby jsou převážně dřevěné ( OSB desky ), příčky u kuchyně, hygieny a mezi pokoji jsou zděné. Betonové patky a ocelové stojky v chodbě jsou obloženy sádrokartonem. Přístavky jsou vyzdívány z cihelných bloků. Půda je v současné době využívána jako sklad, převážně dřevěného materiálu.

Obec Dětkovice se nachází na východní hranici okresu Vyškov v Jihomoravském kraji. Žije zde 275 obyvatel. Obec má vlastní obecní úřad. Kromě budovy OÚ se v obci nachází také obchod se smíšeným zbožím, kulturní dům a hasičská zbrojnice.

Energetický štítek nebyl dodán z toho důvodu uvádíme třídu G.
Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vás.
S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.
Pro více informací kontaktujte realitní makléřku.

Celkem: 11 999 000 Kč
ID inzerátu: 7934022
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Dětkovice, okres Vyškov
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Zemědělství
Energetický štítek: G
Zastavěná: 2701 m2
Pozemku: 11967 m2

Kontakt na prodejce nemovitostí