nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 72 m2

Konice, okres Prostějov

3 638 000 Kč

celkem , Cena je konečná, neplatíte provizi

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům po rekonstrukci ve městě Konice, ul. Zádvoří. Dům je možné ihned užívat.
Dům má dispozici 2+1 a je možné jej rozšířit o půdní vestavbu, kde je již provedena příprava vody, elektřiny a odpadů. V roce 2021 prošel zásadní rekonstrukcí, kdy bylo zachováno pouze obvodové zdivo, veškeré vnitřní příčky jsou nově vyzděné. Dále rekonstrukce zahrnovala kompletní výměnu střechy včetně krovů a střešní krytiny, byla osazena plastová okna a dveře. V celém domě jsou nové rozvody vody, elektřiny a odpadů. Dále jsou v domě v obytných pokojích položeny nově plovoucí laminátové podlahy a ostatních částech domu je dlažba. Celý dům je zateplen a to včetně podlahy a stropů. Vytápění domu je řešeno elektrickými přímotopy a ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem. Na pozemku je studna.
Dispozice domu jsou následující: hlavní vstup do domu je přes zádveří (3,97 m2), tudy se vchází do chodby (5,16 m2) a do jednotlivých částí domu. První pokoj (21,40 m2) je umístěn po pravé straně a je z něj vstup do technické místnosti (1,15 m2), kde je umístěn elektrický bojler a příprava na pračku. Po levé straně je umístěna kuchyně (17,96 m2), kde je příprava pro umístění kuchyňské linky a vstup do podkroví. Z kuchyně je vstup do dalšího pokoje (17,00 m2). Z chodby je možné vejít do koupelny (4,58 m2), kde je umístěna vana, umyvadlo se skříňkou a příprava na pračku. Vedle koupelny je umístěna samostatná toaleta (1,10 m2).
Celková výměra pozemku je 525 m2. Užitná plocha domu je 72,32 m2 s možností rozšíření o podkroví cca 62 m2.
Výhodou této nabídky je stav domu, kdy je možné jej ihned užívat, možnost rozšíření o podkroví. Další předností této nabídky je jihozápadně orientovaný pozemek, možnost parkování na vlastním parkovacím stání.
Město Konice leží v Olomouckém kraji v okrese Prostějov asi 18 km severozápadně od Prostějova v oblasti Drahanské vrchoviny a je zde kompletní občanská vybavenost. PENG - G.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

Celkem: 3 638 000 Kč
ID inzerátu: 7807052
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 158621LeD
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Lokalita: Konice, okres Prostějov
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Prodej
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Plocha: 72 m2
Obytná plocha: 72 m2
Užitná plocha: 72 m2
Zastavěná plocha: 140 m2
Plocha pozemku: 525 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Ústřední elektrické
Počet bytů: 1
Voda: ano
Zahrada: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí