nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 924 m2

Veselá, okres Zlín

3 700 000 Kč

celkem , Vyvolávací cena!

Prodej formou veřejné dražby dobrovolné.

Stávající rodinný dům se nachází v obci Veselá, cca 1,5 km jihozápadně od města Slušovice a 10 km východně od krajského města Zlín. V obci se nachází základní občanská vybavenost a kompletní infrastruktura. Oceňovaný dům je umístěn po pravé straně komunikace, ve stávající rezidenční zástavbě.

a) Rodinný dům:
Jedná se o částečně podsklepený dvoupodlažní dům městského typu se sedlovou střechou a přistavěným hospodářským zázemím, postavený v 1. pol. 60. let minulého století. Na nemovitosti byla započata rekonstrukce – jedná se tedy o hrubou stavbu s novou střešní krytinou. V přízemí zahájeny vnitřní omítky, v podkroví zahájeny práce na zateplení krovu a montáži SDK. Příslušenství objektu tvoří zděná stodola ve dvoře a oplocení. Přípojky inženýrských sítí nebylo možné zjistit a pravděpodobně budou muset být realizovány nové. Rodinný dům je umístěn na pozemku p.č. 238 o výměře 924 m2.

Vstup do domu je ze západní strany, dispoziční řešení tohoto podlaží je následující: dva samostatné pokoje, koupelna s wc, kuchyňský kout propojený s jídelnou a obývacím prostorem, odkud je francouzským oknem možnost vstupu na terasu.

V horním podlaží se nachází dva samostatné pokoje odděleny prostornou koupelnou, balkón a 2 menší místnosti, které mohou sloužit pro uložení věcí. V I.PP se nachází kotelna s uhelnou a sklepní prostory.

technické řešení: betonové základy a zdivo v tl. do 50 cm bez funkční izolaci proti zemní vlhkosti, stropy nad I.PP betonové nad I.NP dřevěné trámové, stropy nad podkrovím zavěšené SDK, dřevěný sedlový krov a nová krytina z pálených glazovaných tašek. Kamenné schodiště, venkovní hladká původní omítka, kamenný sokl, vnitřní nové hrubé omítky. Podomítkové rozvody NN a ZTI, nová betonová podlaha v I.NP s rozvody podlahového vytápění. Ostatní konstrukce se nevyskytují.

b) Vedlejší stavba:
dispoziční řešení: volná skladová plocha stodoly, možné využít i jako garáž

technické řešení: betonové základy a zdivo v tl. do 15 cm s vyzdívanými pilířky, dřevěný sedlový krov, krytina je pálená, klempířské konstrukce chybí stejně jako vnitřní a venkovní omítky. Hrubé betonové podlahy a plechová vrata. Ostatní konstrukce chybí.

Předmět dražby přejde na vydražitele ve stavu, jak v době konání dražby stojí a leží.

Celkem: 3 700 000 Kč
ID inzerátu: 7806562
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Zlínský
Lokalita: Veselá, okres Zlín
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Prodej
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 924 m2
Užitná plocha: 187 m2
Zastavěná plocha: 252 m2
Plocha pozemku: 924 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Vícepatrový

Kontakt na prodejce nemovitostí