nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 220 m2

Zlatá stezka, Jeseník, okres Jeseník

3 690 000 Kč

celkem , nejnižší podání

Nabízíme k prodeji formou elektronické aukce rodinný dům se dvěma samostatnými bytovými jednotkami 3+1 a 4+1 o podlahové ploše cca 230 m2. Dům stojí na pozemcích o celkové ploše 1.147 m2. Dům stojí uprostřed velké krásné zahrady na okraji města Jeseníku s krásnými výhledy do okolních kopců.
Jedna z nejlepších lokalit města Jeseník, na okraji zástavby, ulice Zlatá stezka.
Bytová jednotka v 1.NP má samostatný bezbariérový vstup, chodbu s několika úložnými komorami, koupelnu s WC, kuchyň, obývací pokoj a 2 ložnice, z jedné vstup francouzským oknem na zpevněnou terasu přímo do zahrady.

Bytová jednotka v 2.NP má taktéž samostatný vstup, chodbu, samostatné WC a koupelnu, kuchyň, obývací pokoj a 3 ložnice. Z obývacího pokoje vstup francouzským oknem na prostornou terasu, ze které je nádherný výhled do okolí a ze které lze po schodech sejít až na zahradu.
Z 2.NP je potom po schodišti umožněn vstup na prostornou půdu, která se dá dodatečnou vestavbou využít k vybudování další obytné plochy - bytové jednotky.

1.NP je zděné, 2.NP a nevybavené podkroví je rodinný typový dům OKAL. Dům byl postaven v roce 1983, v roce 2003 potom proběhla částečná rekonstrukce a dostavba 1.NP s garáží. RD má plastová okna a vstupní dveře, termofasádu, sekční garážová vrata.
Vytápění + ohřev teplé vody - kombinovaný plynový kotel BAXI. v 1.NP krásná kachlová krbová kamna. Podlahy keramická dlažba, plovoucí podlahy.
K domu náleží přípojky - voda, elektřina, plyn, kanalizace.
RD je určen k rekonstrukci a k celkové modernizaci.

Město Jeseník je okresní město s lázněmi, centrum turismu oblasti Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor. Je zde dostatečná síť služeb a obchodů, nemocnice, základní a střední školy. Dům je cca 1km od centra města, nádraží ČD je vzdáleno 2 km, autobusová zastávka 300 m.
Možné využití: vícegenerační bydlení, bydlení + podnikání, krátkodobý pronájem.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem.

GPS: 50.23467996, 17.211376223

Každý zájemce je povinen si zjistit skutečný současný stav pozemku, porostu a staveb zejména s ohledem na případné reklamace vlastností předmětu aukce.

Elektronická aukce se bude konat dne: 15.7.2021 od 14:00 hod do 14:30 hod. V aukci čiňte nabídku ceny formou příhozů na našem portále aukcí a dražeb.
Více informací na e-drazby. cz, nebo na emailu [email protected] cz

Aukční jistota se automaticky vrací, pokud se v aukci zájemce nestane vítězem nebo vítězem v pořadí.

Prohlídka se bude konat ve čtvrtek 8.7.2021 od 14:00. Pro potvrzení účasti volejte zástupce aukční společnosti tel. 774 882 901 - Ing. Dalibor Daneš. V případě, že nikdo nepotvrdí účast, prohlídka se konat nebude. Účast na prohlídce není podmínkou pro účast v aukci.

Celkem: 3 690 000 Kč
ID inzerátu: 7806387
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Lokalita: Zlatá stezka, Jeseník, okres Jeseník
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 5 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná plocha: 220 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu: Samostatný

Kontakt na prodejce nemovitostí