nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 500 m2

8 500 000 Kč

celkem

Bydlet a podnikat pod jednou střechou v krásném prostředí Podkrkonoší?
Ve výhradním zastoupení představuji neobyčejný rodinný dům v malebné obci Vřesník, postavený před 20 lety na zelené louce. Dům 6+kk najdeme v klidné a tiché časti obce a skládá se z prostorné kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje, třech ložnicí a dalšího pokoje upraveného jako kancelář. Celková zastavěná plochou 500m2 na pozemku téměř 3800m2 s krásným výhledem je jen 35 minut jízdy od Špindlerova Mlýna. Z domu je přístup na zastřešenou terasu (pergolu) s grilem o výměře 20m2. Obytnou plochu 180m2 lze zdvojnásobit půdní vestavbou, která je komplet připravena včetně odpadů, vody a elektřiny.
Pod jednou střechou je praktická truhlárna 120m2, vybavená vzduchotechnikou, odsáváním, sociálním zařízením, samostatnou sprchou a odpočinkovou místností.
Součástí areálu je rozlehlá montážní hala o 160m2 s vlastním vytápěním, a přístavkem 40m2. Unikátní je zde podzemní garáž včetně sklípku o celkové výměře 20m2.
Celkové náklady na topení a ohřev vody jsou pouze 30 000 Kč ročně pro dům i truhlárnu! A to díky dokonale řešenému vytápění tepelným čerpadlem v kombinaci s moderním kotlem dřevo – plyn + akumulační nádrže o celkové kapacitě 2000 litrů, vše kapacitně připravené i na půdní vestavbu.
Velkou výhodou na domě je zabudovaný Wi-Fi vysílač poskytující zdarma silné připojení a příjem z nájmu 25 000 Kč ročně, který lze vypovědět nebo ponechat a příjem pak zaplatí téměř celé náklady na topení.
Neváhejte se přijet podívat, podobnou komplexní a flexibilní nemovitost s výhledem na Krkonoše nenajdete!
Komplexní financování celého areálu zajistíme.

Celkem: 8 500 000 Kč
ID inzerátu: 7805323
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát:
Kraj:
Lokalita:
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 10 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná plocha: 500 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu: Samostatný

Kontakt na prodejce nemovitostí