nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 115 m2

10 890 000 Kč

celkem

Dovoluji si Vám nabídnout ke koupi tuto moderní, energeticky úspornou novostavbu rodinného domu z roku 2017 o dispozici 4+kk v obci Újezd u Sezemic, umístěnou v moderní zástavbě rodinných domů na okraji obce. Její celková velikost je 172,4m2 včetně kryté terasy 19,8m2 a parkovacího stání 37,2m2 , pozemek včetně zastavěné plochy má ideálních 877m2.

Před vstupem do domu je kryté parkovací stání pro dva automobily s dostatečnou výškou na zaparkování například obytného vozu. Do domu se vchází dveřmi vybavenými snímačem otisku prstu, za kterými se nachází prostorné zádveří. Po levé straně je technická místnost, ve které je umístěn kombinovaný plynový kotel na ohřev vody a podlahového topení se 100l zásobníkem. Dále chodba propojující všechny místnosti v domě – 2 pokoje, ložnici, velkou koupelnu s vanou, sprchovým koutem a toaletou, samostatnou toaletu a komoru. Touto chodbou se dostanete do velkého obývacího pokoje s krbovou vložkou, jídelním koutem a kuchyní oddělené příčkou, ve které je umístěna americká lednice, horkovzdušná trouba, spousta úložných prostor a samostatná spižírna. Díky tomu nabízí kuchyň opravdu velkorysý prostor pro vaření. Z obývacího pokoje se vychází posuvnými hliníkovými dveřmi na zastřešenou terasu, ve které se dá posedět i při nepříznivém počasí a je zde také připraven komín pro venkovní krb. Za touto terasou se nachází zahrada, kde je vložena vsakovací nádrž o velikosti 4.500l, která v letních dnech může sloužit k zalévání zahrady.

V celém domě byly použity nadstandardní materiály - střešní krytina z hliníkového plechu, 3 plastová okna (malá), ostatní pak hliníková s izolačním trojsklem - všechna se sítěmi proti hmyzu, dřevěné interiérové dveře, dlažba, kobercové a vinylové podlahy s teplovodním podlahovým vytápěním a vestavné skříně vyrobené na míru. Dům je připraven na instalaci kamerového systému s alarmem, videotelefonu ke zvonku, klimatizace, venkovních žaluzií atd. a vybaven vlastní čističkou odpadních vod.

Uvnitř domu se zachovala výška stavby, která poskytuje nadstandardní výšku stropů až 3.7m, díky které je interiér domu opravdu velkorysý. I při těchto parametrech se řadí energeticky do kategorie B. Reálné měsíční náklady na bydlení činí cca 2.000,-.

Jedná se o velice příjemné bydlení, které si Vás získá přírodním prostředím, ve kterém naleznete spoustu možností k odpočinku (lesy, 3km vzdálený Golf Spa resort včetně restaurace), tak také tím, že leží ve velmi krátké dojezdové vzdálenosti do Hradce Králové (12km) a Pardubic (10km), zároveň zde bude do konce roku 2021 uvedena do provozu nová dálnice D35 navazující na současnou D11, po které se dostanete do Prahy za cca 50 minut! Tato dálnice plánuje propojit také města Liberec a Olomouc.

Více informací rád poskytnu telefonicky, případně je možné domluvit si osobní prohlídku Vašeho budoucího bydlení. S financováním nemovitosti Vám rádi pomohou naši finanční specialisté, ve které vložilo důvěru již více než 650.000 spokojených klientů.

Celkem: 10 890 000 Kč
ID inzerátu: 7805248
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát:
Kraj:
Lokalita:
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: nad 10 mil.
Energetický štítek: B
Stav nemovitosti: novostavba
Užitná plocha: 115 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu: Samostatný
Terasa: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí