nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 223 m2

4 480 000 Kč

celkem

Cítíte ve vzduchu to jaro? Také rádi čerpáte energii z přírody? Jestliže je pro vás relaxem posezení na rozkvetlé zahradě s jezírkem s rybami nebo pěstování zeleniny či bylinek třeba ve skleníku, určitě vás zaujme tato nemovitost.

Na pěkném pozemku 1886 m2 nabízíme původní dům v dobrém stavu, s velkým potenciálem na vytvoření pěkného bydlení či rekreace. Nemovitost, v tuto chvíli jednopodlažní s podlahovou plochou 95 m2, může být rozšířena o půdní vestavbu s využitím prostor ca 100 m2. Vedle toho se na pozemku nachází další stavby - garáž, dílna a stodola s celkovou zastavěnou plochou včetně nádvoří 461 m2. Dům je napojen na plyn, elektřinu, kanalizaci a vodu z vlastní studny. Přípojka na obecní vodovod je připravená a bude dokončena letos v létě. Vytápění plynovým kotlem s rozvody po celém domě bylo realizováno před dvěma lety.

Pěkná nemovitost v klidné obci nedaleko kladrubského hřebčína nabízí dostatek soukromí v původní zástavbě. V místě najdete obecní úřad, knihovnu, dětská hřiště, fotbalové hřiště či tenisový kurt. V dojezdové vzdálenosti jsou potom města Čáslav 13 km, Kutná Hora 15 km, Přelouč 14 km. S financováním vám pomůže majetkový konzultant společnosti 4fin, neváhejte si zavolat pro bližší informace či termín prohlídky.

Celkem: 4 480 000 Kč
ID inzerátu: 7804975
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát:
Kraj:
Lokalita:
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 5 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná plocha: 223 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ vytápění: Ústřední plynové
Umístění objektu: Samostatný
Voda: ano
Zahrada: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí