nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 168 m2

Luční, Třemošná, okres Plzeň-sever

5 799 000 Kč

celkem

Přijďte si prohlédnout skvělou příležitost na nový domov pro Vaši rodinu v Třemošné u Plzně.
Momentálně dům nabízí využití horního patra v podobě obývacího pokoje, ložnice a kuchyně s toaletou. Dolní patro se skládá z garáže, předsíně, technické místnosti a koupelny a nachází se zde také prostor, sloužící jako obývací pokoj. Když se v zimě ochladí, tak si zde můžete vychutnávat rodinnou pohodu za zvuku praskajícího dřeva u krbových kamen.
Nicméně hlavní výhodou je potenciál, který v samotném přízemí aktuálně poskytuje plocha pro parkování, kde bylo myšlenkou zbudovat další obytnou místnosti a parkovací plochu přemístit na méně využitelný zahradní prostor. Nový majitel jistě ocení i možnost využití sklepu (pod garáží), do kterého se dostaneme z technické místnosti. Dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci. Hned u domu naleznete útulný prostor s možností využití například pro posezení k letnímu grilování.
Jedná se o velmi hezkou a klidnou lokalitu, která se nachází cca 10 minut jízdy autem od centra Plzně. Přímo v obci je mateřská i základní škola.
Pro více informací mě neváhejte kontaktovat. S financováním nemovitosti Vám rádi pomohou naši specialisté na hypoteční úvěry.

Celkem: 5 799 000 Kč
ID inzerátu: 7803187
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Plzeňský
Lokalita: Luční, Třemošná, okres Plzeň-sever
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 10 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná plocha: 168 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Umístění objektu: Samostatný
Voda: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí