nezadáno
ne

Prodej bytu 1+kk, 61 m2

Lorencova, Zlín, okres Zlín

4 411 064 Kč

celkem , Vyobrazené vybavení bytu není předmětem dodávky. Informace v těchto vizualizacích jsou pouze orienta

Amerika v centru Zlína? Tak to je Park Tower ve Zlíně na ulici Lorencova a exkluzivní příležitost pro Vás.


Unikátní bytový komplex spojuje americký vysoce komfortní styl bydlení spolu s nadčasovou baťovskou architekturou. Nejmodernější technologie, prvotřídní materiály, designové vybavení a nevšední výhledy na Zlín.


Ve třech obytných blocích naleznete byty o velikosti 1+kk, 2+kk, 3+kk a exkluzivní apartmány se střešními terasami.
Komplex tří budov se skládá:

Z „Budovy A“, která má 10 pater, kde v patrech 1-8 naleznete menší byty a některé disponují i lodžiemi. V 9-10 patře naleznete byty 3+kk s lodžiemi a nádhernými terasami.


V „Budově B“ naleznete v prvním patře recepci s nadstandardními službami a restaurací. V dalších patrech naleznete byty 1+kk a 2+kk a na střeše si užijete chvíle odpočinku v klidových zónách s přáteli u grilu, v letní kuchyni, která bude sloužit majitelům bytových jednotek.


„Budova C“ je ten pravý luxus ve Zlíně. V 6-11 patře se nachází byty o velikosti 2+kk 89 m2 s luxusními terasami s nádherným výhledem na město Zlín.


PARK TOWER je symbolem pro zdravé a bezpečné bydlení, a proto se dbalo na vysoké standardy kvality i komfortní zázemí, díky izolačním trojsklům, které zajišťují tepelnou a zvukovou izolaci. Koupelna a toaleta jsou z nadstandardních materiálů. Perfektní protihluková izolace bytu zajišťuje klid a pohodu. Zateplení, které je dle ČSN zajišťuje velkou úsporu energií a tepla.


Bytové jednotky mají připraveny rozvody pro klimatizační jednotky, samotný odtah z kuchyně a koupelny, Ve všech apartmánech jsou nainstalovány rozvody vzduchotechniky s rekuperací vzduchu a ve všech bytech je provedena příprava pro nástěnnou rekuperační jednotku.


Pro vaše pohodlí je zajištěna perfektní vybavenost komplexu jako je recepce, fitness, myčka aut, dva rychlovýtahy, poštovní a přepravní služby, party terasa, letní kuchyně, nabíjení elektromobilů, prostor pro mytí kol, vysokorychlostní připojení k internetu.


Bytový komplex bude dokončován v průběhu roku 2020 a budova C v 04/2021.


Financování se bát nemusíte, máte pro vás připraveno financování přímo na míru projektu PARK TOWERU s úrokem od 1,99 % p.a. na LTV 80 %.

Nemovitost se financuje postupně s první splátkou 10-30 % a zbytek při předání bytové jednotky 70 – 90 %.

Neváhejte se ozvat na prohlídku tohoto luxusního bydlení přímo v centru Zlína s nádechem Ameriky. Těším se na vás, Dalibor Stříbný, EXPLICIT REALITY, hrdý partner NWT a.s.

*Vyobrazené vybavení bytu není předmětem dodávky. Informace v těchto vizualizacích jsou pouze orientační a nejsou pro investora závazné.

Celkem: 4 411 064 Kč
ID inzerátu: 7789476
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Zlínský
Lokalita: Lorencova, Zlín, okres Zlín
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 1+kk
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Užitná plocha: 61 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 10
Podlaží: 7. podlaží
Rok rekonstrukce: 2020
Výtah: ano
Voda: ano
Lodžie: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí