nezadáno
ne

Vápenice, chata 4+2, zahrada 640 m2, lukrativní oblast, sauna, terasa - chata

Vápenice, okres Uherské Hradiště

neuvedena

info v RK, Exkluzivně. Bez provize. Financování zajistíme.

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji lukrativní, rekreační chatu s dispozicí 4+2, bez dalších investic do rekonstrukce. Chata se nachází na jednom z nejvyhledávanějších míst chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat, na jižním svahu pod Mikulčinným vrchem.

Každé ráno Vás uchvátí výhled na slovenskou stranu, Velký Lopeník a Bošáckou dolinu. Je jednou z mála chat v této oblasti ležící v nadmořské výšce 780 m.

Chata leží na soukromém pozemku mimo silnici a turistický ruch. Původní objekt z r. 1963 byl v roce 2013 kompletně zrekonstruován ( voda, elektrika, odpady, podlahy, okna , střecha.., a rozšířen.
Objekt je dvoupodlažní, kompletně zateplen, obvodové stěny jsou dřevěné, přístavba z plynosilikátů, střecha zateplena.
Ohřev vody je dvěma el. bojlery, vytápění krbovými kamny, klimatizací, případně přímotopy. Disponuje třemi koupelnami. Voda za studny je pitná.

Chata se prodává kompletně vybavená, včetně veškerého vnitřního vybavení a dále infrasauny, vířivky, venkovního vybavení ( lehátka, stolu na stolní tenis….)
Chata a technické zařízení bez investic - měněný el.bojler, nová trouba se sklokeram. deskou v kuchyni, nová manželská postel ( masív).

Objekt leží v katastru obce Vápenice v klidné lokalitě bez stálých obyvatel, s vlastním příjezdem a na vlastním pozemku a má dostatek soukromí.

Chata si díky své jedinečnosti vybudovala stálou klientelu hostů, kteří se na toto místo rádi vrací. Obsazenost nemovitosti byla a je vytížená několik měsíců dopředu.

V okolí chaty na vlastním pozemku je dostatek prostoru k relaxaci a možností vyžití pro děti ( dětský domeček, pískoviště, terasa pro hraní), venkovní krb, ohniště.

Fotky nemovitosti mohou zaujmout, avšak až při osobní prohlídce můžete tuto nemovitost zcela docenit. Proto neváhejte kontaktovat realitního makléře.

Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.
S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

Celkem: 0 Kč
ID inzerátu: 7784507
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Zlínský
Lokalita: Vápenice, okres Uherské Hradiště
Kategorie: Chaty a chalupy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná plocha: 228 m2
Zastavěná plocha: 228 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí