nezadáno
ne

Prodej zahrady, 734 m2

, Mírov, , okres Šumperk

550 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Nabízím k prodeji zahradu o výměře 734 m2 v obci Mírov, nedaleko Mohelnice v okrese Šumperk. Zahrada je obdélníkového tvaru, je oplocená a nachází se v zahrádkářské kolonii za uzamykatelnou bránou.

Na pozemku je k dispozici obecní voda, jako zdroj elektrické energie slouží vlastní elektrocentrála a zdroj obecní elektrické energie je k dispozici do 10 m od hranice pozemku. Lze zde tak řezat, brousit, vrtat. Na pozemku se nachází plechový domek.

Zahrada je zatravněná, osázená okrasnými stromky a keři, dále ovocnými stromy (švestky, špendlíky), jsou zde jahody, borůvky atd. Vhodné pro milovníky zahrádkaření nebo jen tak k relaxaci, grilování a trávení volného času v přírodě s výhledy do krajiny.

Překrásné okolí, lesy, možnost výletů do přírody, cykloturistika, houbaření. V obci je rybník s ubytováním a restaurací Starý mlýn s možností odchytu pstruhů a kaprů a také koupaliště, nachází se zde Obecní úřad, pošta, MŠ+ZŠ, hospůdka, obchod je v obci Krchleby (3 km). Mírov je vzdálený 7 km od města Mohelnice, 11 km od Loštic (Muzeum Olomouckých tvarůžků a prodejna), 40 km je od Olomouce a 15 km od Zábřeha. V okolí je spousta výletních cílů a zajímavostí, lyžařských středisek atd.

Zavolejte a sjednejte si včas termín prohlídky, kde Vám sdělím bližší informace! Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.148/2007 Sb..

Celkem: 550 000 Kč
ID inzerátu: 7780231
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Lokalita: , Mírov, , okres Šumperk
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Zahrady
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 734 m2
Užitná: 54 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 4
Podlaží: 3. podlaží

Kontakt na prodejce nemovitostí