nezadáno
ne

nabízí, prodej 2+kk Jeseníky

Jeseník, okres Jeseník

2 590 000 Kč

celkem , +DPH s možností odpočtu, + včetně provize a právního servisu

Máte rádi Jeseníky a chtěli byste investovat v tomto kraji? Máme pro Vás zajímavou nabídku apartmánových bytů v nově budované rekreační oblasti v Horním Václavově, který se nachází na strategickém místě v pohoří Hrubého Jeseníku.

Jeseníky nabízejí řadu krásných míst k turistickým i cyklistickým výletům. Krásy přírody je možno shlédnout v širokém okolí a za zmínku stojí např. Praděd, Rešovské vodopády nebo Červenohorském sedlo. Jednou z krásných naučných stezek je Bílá Opava, která Vás provede romantickými zákoutími, vodopády a skalními útvary. Moderní a přitom starobylé ojediněle přebudované lázně obklopené horskou přírodou a nejčistším vzduchem ve střední Evropě – to je Karlova Studánka. V zimním období je o sport a zábavu postaráno ve vyhlášených zimních střediscích, jako je např. Čerťák, Avalanche nebo Karlov. To vše a mnohém více nabízí projekt Srdce jesenického podhůří pod Pradědem.

Přízemní apartmán 2+kk se nachází v 1.NP. Apartmán se samostatným přístupem a velkou terasou se skládá místností pro ložnici, koupelnou s WC a obývacím pokojem. Podlahová plocha apartmánů činí 64 m2 (obytná plocha 47, 2 m2 + 16, 8 m2 terasa).

Apartmán je vybaven sanitárním zařízením. Jsou zde kompletní elektrické, vodovodní a kanalizační rozvody, komíny a vnitřní krbová kamna. Podlahové krytina v pokojích je laminátová s dekorem dřeva, na chodbě a v koupelně se nachází keramická dlažba .

V zastoupení majitele Vám rovněž nabízíme apartmánové byty 2+kk a 3+kk v 10 apartmánových domech. Výstavba byla již zahájena a její předpokládané dokončení je naplánované na jaro 2021.

K jednotce se pořizuje ¼ okolního pozemku – vlastní pozemek a terénní úpravy – posezení, pískoviště, 2 stání pro auta + 370. 000 Kč bez DPH.

Pokud i Vám dává smysl tato investice a já věřím, že ano, tak mne neváhejte kontaktovat pro více informací, setkání a následnou prohlídku.

Celkem: 2 590 000 Kč
ID inzerátu: 7740453
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Lokalita: Jeseník, okres Jeseník
Kategorie: Chaty a chalupy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: novostavba
Užitná plocha: 64 m2
Zastavěná plocha: 64 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu: Samostatný
Terasa: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí