nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 225 m2

4 165 000 Kč

celkem , Cena je uvedena včetně provize, právních a realitních služeb a DPH

Dovoluji si vám nabídnout kouzelný rodinný dům v malebné obci Miloňovice v okrese Strakonice v Jižních Čechách. Nemovitost zahrnuje rodinný dům z 19. století o celkové užitné ploše 225 m2 a zahradu se sadem o velikosti 2.398 m2. Dle územního plánu lze po dohodě s obcí pozemek rozdělit a ze zahrady udělat stavební pozemek o přibližné velikosti 1.200m2 pro výstavbu rodinného domu s krásným výhledem do krajiny.

Stavba byla postavena v 19. století z cihel a kamenů, část sloužila pro obytné účely a část budovy byl ovčín se stodolou. Nemovitost procházela od roku 2018 postupnou rekonstrkucí. V roce 2018 byla provedena kompletní výměna topení včetně rozvodů, nového kotle na tuhá paliva a vyvložkování komínu. Jsou zde nové rozvody vody a odpadu. Dům je napojen na obecní spádovou kanalizaci a obecní vodovod. V roce 2019 pak byla rekonstruována střecha, jsou zde nové latě, paropropustná folie, betonové tašky, nové okapy a svody.

Dům nabízí tři místnosti k obývání: kuchyň, obývací pokoj a ložnici, k dispozici je koupelna se sprchovým koutel a toaleta. Tato obytná část má 60m2. Ve zbývající části se nachází kotelna, sklad, stodola, a ovčín. Stavba má sedlovou střechu a velký půdní prostor, který nabízí mnoho využití.

Ohřev vody je zajištěn boilerem. Dům je napojen na elektřinu s třífázovým hlavním jističem o hodnotě 25A. Okna jsou původní dřevěná, špaletová.

Kompletní občanskou vybavenost nabízí okresní město Strakonice, které jsou od Miloňovic vzdálené pouhých 8km. Je možné využít místí BUS, který jede do Strakonic 18minut.

Celá nemovitost působí příjemným a klidným dojmem. Lze ji využít pro trvalé bydlení nebo jako víkendovou chalupu. Doporučuji osobní prohlídku. Pro jakékoliv informace mě prosím neváhejte kontaktovat, děkuji.

Celkem: 4 165 000 Kč
ID inzerátu: 7732370
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát:
Kraj:
Lokalita:
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 5 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná plocha: 225 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Voda: ano
Zahrada: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí