nezadáno
ne

Prodej chalupy, 120 m2

Rejštejn, okres Klatovy

Inzerát je starší než 6 měsíců!

4 500 000 Kč

celkem , + 1 % provize

Nabízíme k prodeji chalupu na Šumavě malebná klidná víska Rejštejn (15 km Sušice, 4 km Kašperské Hory, 18 km Modrava, 12 km Horská Kvilda). Kamenný dům je z roku 1879, nově má zbudované dřevěné podkroví, není podsklepen. Podlahy v přízemí více vrstev izolace (škvárobeton, beton, dlažba).
Přízemí velký (24 m2) obývací pokoj s jídelním koutem (dříve rozdělen na 2 místnosti) s původním dřevěným stropem, kuchyň s jídelním koutem (13 m2), koupelna (6 m2) s kotlem na ohřev vody (tu je třeba zrekonstruovat a zbudovat vnitřní WC; odvod odpadní vody je zaveden k domu, voda je v domě v koupelně i kuchyni), 3 chodby (10 m2), spižírna, suchý záchod. Za domem je dřevěný čtyřdílný přístavek (dílna 12 m2, chodba, nářaďovna, sklad 6 m2 pro zahradní a stavební techniku sekačky, míchačka...).
Podkroví 2 ložnice (po 20 m2), chodba a zkosené půdní prostory. Vytápění kamny na dřevo/brikety.
Zahrada cca 1000 m2 s ovocnými stromy (jabloně, švestky, třešeň) a keři (rybízy, angrešty, josty, maliny, ostružiny, víno), s jahodami a zeleninovými záhony. Kolem plotu zahrady jsou ve svahu rozsáhlé skalky. Svažitá zahrada je rozdělena kamennými zídkami na roviny na zeleninu, ovocné keře a travnaté hřiště (cca 6 x 15 m) s jezírkem s lekníny. V horní části zahrady je pařeniště. U domu je 2,5 m3 nádrž na dešťovou vodu. Na zahradě je třídílný dřevník s dostatečnou zásobou dřeva. Před domem je velká terasa. Vedle domu je za plotem stání na 1 auto (možno zvětšit ubráním části zeleninové zahrady). Dům máme ve vlastnictví od roku 1960. Nyní se ho musíme (moc neradi) zbavit, protože nezvládáme údržbu domu a zahrady. Kromě rekonstrukce koupelny, je třeba opravit menší část plotu a beton za domem. Uvedená cena je o 300.000,- Kč nižší, než v případě, že rekonstrukci provedeme sami. Nutno vidět! Dům prodáváme s kompletním zařízením i výbavou kuchyně, dílny a s výše uvedenými stroji, přístroji, nářadím...

Celkem: 4 500 000 Kč
ID inzerátu: 7683302
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: RS305973
Stát: Česká republika
Kraj: Plzeňský
Lokalita: Rejštejn, okres Klatovy
Kategorie: Chaty a chalupy
Podkategorie: Chalupy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Obytná plocha: 120 m2
Užitná plocha: 120 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: nezařízeno
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Terasa: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí