nezadáno
ne

Prodej bytu, Apartmán 26,5 m2, 1+kk, Laguna Beach Resort 3 - Maledivy

Inzerát je starší než 6 měsíců!

1 338 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu včetně provize a veškerého doprovodného servisu, ceny se liší dle velikosti vybrané nemovitosti

Naše RK DEFIRE spol. s r.o. vám zprostředkuje možnost zajímavé investiční příležitosti v podobě nákupu luxusně vybavených apartmánů, které jsou součástí developerských projektů v Pattayi - Thajsko. Developer garantuje výnos až 10% ročně a dále v rámci služeb nabízí i zprostředkování pronájmu vámi zakoupené nemovitosti. Samozřejmě je také možnost zakoupit byt (apartmán) čistě pro své soukromé potřeby v rámci trvalého pobytu, či trávení času na dovolené. V takovém případě zajistíme agenturu, se kterou dlouhodobě spolupracujeme a která bude pronajímat váš byt ve vaší nepřítomnosti.
V případě, že kupujete byt jako investici (tedy k pronájmu): Developer garantuje pronájem apartmánu totiž i v průběhu stavby celého resortu. Jedná se o 7% z celkové částky apartmánu za každý rok. Každých 6 měsíců od roku 2016 do roku 2018 (ukončení stavby) získáte 3,5 % z celkové částky. Po dostavbě se developer zavazuje k 5leté smlouvě s ročním výnosem 10%, který je vyplácen každého půl roku, kdy je samozřejmě možnost prodloužení celého kontraktu. Financování je následující: Nejdříve se zaplatí rezervační poplatek ve výši 50 000,- THB (35 500,- Kč) a poté do 10 dnů musí být zaplacen poplatek za nábytek 300 000,- THB (213 000,- Kč) a celková cena apartmánu.
V případě, že kupujete apartmán na bydlení, nebo jako dovolenkové sídlo, tak je nutné uhradit rezervační kauci ve výši 20 000,- THB (14 400,- Kč). Po uplynutí 10 dnů je třeba uhradit 25% z celkové kupní ceny nemovitosti a poté 6x čtvrtletní platba ve výši 10% z ceny bytu. Finální platba proběhne v červnu 2018 po dokončení projektu - 15% zbývající ceny nemovitosti.
Apartmán se nachází v komplexu Laguna Beach Resort 3. Apartmán je vybaven klimatizací, náladovým osvětlením, bezpečnostními čidly. Na podlahách jsou porcelánové dlaždice. Bytová jednotka je kompletně zařízena, v kuchyni je vestavěná kuchyňská linka s žulovou pracovní plochou.
Laguna Beach Resort 3 - Maledivy je velkoryse koncipovaný projekt na 15 000 m2 rekreačního areálu s lagunou o celkové ploše 5 700 m2, která se skládá ze tří různých bazénů, doplněné o umělé ostrůvky, altánky, rekreační prostory a 3 pláže s bílým pískem. Vnitřní apartmány mají výhled přímo na lagunu, vnější apartmány na zelené parky a celkový záliv Jomtien.
K dispozici jsou podzemní parkoviště, obchody, restaurace a bary, fitness-centra, relaxační masáže a lázeňské služby přímo pod širým nebem, nebo ve vnitřních prostorách.

Celkem: 1 338 000 Kč
ID inzerátu: 7615487
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: BN03633
Stát: Thajsko
Kraj:
Lokalita:
Kategorie: Nemovitosti v zahraničí
Podkategorie: Prodej, Ostatní
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 27 m2
Obytná: 27 m2
Užitná: 27 m2
typ: smíšený
Podlaží: 6. podlaží
Zařízení: zařízeno
Výtah: ano
Balkon: ano
Lodžie: ano
Garáž: ano