nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 254 m2

Urbanice, , okres Hradec Králové

8 100 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Dobrý den,
rád bych Vám nabídl ke koupi dvougenerační dům o dispozici 10+2 s užitnou plochou 260 m2 s pozemkem o velikosti 1482 m2 v obci Urbanice č.p. 77.

Dům je možné využít pro početnou rodinu, nebo rozdělit na 3 samostatné byty 1x 4+1, 1x 4+1 a na půdě vybudovat další byt + využít hospodářské budovy a pozemky.

Dispozice: dům má centrální schodiště ze kterého je vstup do bytu v přízemí a bytu prvním patře, kdy schodiště dále pokračuje na půdní prostor, ze kterého by bylo možné udělat další byt. Přízemí a první patro má shodnou dispozici a to byty 4+1 (chodba ze které je vstup do ložnice, menšího pokoje, samostatné koupelny, WC, dále se vstupuje do jídelny, která je propojena s obývacím pokojem. Z jídelny je vstup do kuchyně)
V mezipatře jsou další dva pokoje pro návštěvy. Dům je částečně podsklepen.

Na dům navazují technická a hospodářská stavení o celkové zastavěné ploše 275 m2. Zde naleznete garáž, dílnu, udírnu, stodolu a chlév.

Dům je napojen na kanalizaci, ale má i 10m3 septik, dále je napojen na plyn elektřinu a vodovodní řád ale je možné v domě využívat vodu ze studny.

Stavba proběhla v r.1975. RD je v dobrém až velmi dobrém stavebně-technickém stavu, prováděna pravidelná údržba a opravy/modernizace, v r. 2008 plastová okna, 2013 nová střešní krytina a související kce, 2017 částečně nové podlahové krytiny + oprava dlažby terasy a nová kamna s výměníkem tepla, 2019 vyvložkován komín, 2021 nová kuchyně a dveřní křídla v patře.

Pozemek je napojen na kompletní IS a nachází se v klidné lokalitě v dosahu HK do 11 km. Jedná se o bývalý statek, který byl historicky násilně funkčně rozdělen na dva RD z čehož vyplývá následující omezení: Přípojky elektřiny a kanalizace se nachází na sousedním pozemku, kdy užívání je ošetřeno věcným břemenem. Dále je vjezd bránou obtížněji realizovatelný po vlastním pozemku, neboť brána stojí 2/3 na cizím pozemku a 1/3 na vlastním pozemku. Přístup do nemovitosti je tedy ošetřeno věcným břemenem chůze a jízdy přes část cizího pozemku.

Vytápění domu zajišťuje plynový kotel, nebo krbová kamna napojená na radiátorový okruh.

V případě, že hledáte něco trošku jiného, určitě mě sledujte na Facebooku S Makléřem - Socha Martin - realitní makléř. Pravidelně tam totiž zveřejňuji nové zakázky zcela přednostně.

Foto a video realizoval
Realitní makléř
Martin Socha Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..

Celkem: 8 100 000 Kč
ID inzerátu: 7614188
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Královéhradecký
Lokalita: Urbanice, , okres Hradec Králové
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 10 mil.
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná: 254 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu: Samostatný
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí