nezadáno
ne

Prodej, Chata 16m2, pozemek 408m2 - Zlín - Jaroslavice

Inzerát je starší než 6 měsíců!

450 000 Kč

celkem

Chata se zahradou v místní části Jaroslavice - zahrádkářská osada „Na Vrše“.

Chata má zděnou a dřevěnou konstrukci a je kompletně podsklepena. Hlavní obytná část je v jedné místnosti a je zde zavedená elektřina v mědi. Komín je nově vyzděný a prostor u komína je nachystán pro osazení nových kamen.

Před chatou směrem do zahrady je položena betonová dlažba pro posezení. Kolem chaty jsou obezdívky a jako přístup ze zahrady k chatce slouží kamenné schody. Hned pod schody poblíž vstupu do sklepa jsou také dva kohoutky s užitkovou vodou čerpanou z místního potoka. Na úrovni chaty je nezatravněná plocha sloužící jako záhon. Zahrada je terasovitá, z velké části zatravněná. Jsou zde zasazeny mladé ovocné stromky - jabloně (rubín, rubinela, goldena), třešeň a broskvoň.

Tato chata se zahradou Je umístěna v zahrádkářské osadě na okraji Zlína s dobrou dostupností, jak MHD (zastávka necelých 700 m), tak automobilem. Možnost parkování nad osadou i pod osadou. Díky výborné poloze zahrady v osadě je možné vjet autem i přímo na pozemek.

Doporučujeme osobní prohlídku. Zajištění nejvýhodnějšího financování je pro nás samozřejmostí. Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce.
ID: 56338

Celkem: 450 000 Kč
ID inzerátu: 7568045
Typ nabídky:
Stav nabídky:
Stát:
Kraj:
Lokalita:
Kategorie: Chaty a chalupy
Stav nemovitosti:
Užitná plocha: 16 m2
Zastavěná plocha: 16 m2
Typ budovy:
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu:

Kontakt na prodejce nemovitostí