nezadáno
ne

Prodej pozemku s projektem, 2.400 m², Phuket - Thajsko

neuvedena

Cena na vyžádání

Exkluzivně nabízíme krásný projekt nacházející se na proslulém thajském ostrově Phuket. Projekt je vzdálen deset minut od nádherné pláže Nai Yang Beach, která patří mezi oblíbené destinace jak mezi místními, tak i turisty. Pláž je obklopená exotickými stromy Casurina a průzračným tyrkysovým mořem. Zhruba deset minut od pozemku najdeme i mezinárodní letiště King Power Phuket Airport.

Projekt, jež zajišťuje česká firma, která má zkušenosti s výstavbou developerských projektů v Thajsku, se skládá ze čtyř domů o třech jednotkách, společných prostor s bazénem, správní budovy a technických prostor. Oplocený pozemek (o rozloze 2.400 m²), na kterém se bude projekt vyskytovat, má přímý přístup do Golfového resortu Blue Canyon Country Club. Tento golfový resort je považován za nejprestižnější golfový klub v celé Asii, a proto do tohoto klubu jezdí trénovat i Tiger Woods.

Pozemek má také svou vlastní přístupovou cestu (351 m²) a nově zařízenou vlastní studnu s hloubkou 120 m. O stavbu i provoz se postarají místní společnosti. Projektu bude přiřazen také správce, který bude klientům trvale k dispozici.

Návratnost investice je spočítána na 12 let.

Phuket je největší z thajských ostrovů a leží přibližně 700 kilometrů jižně od Bangkoku. Ostrov je velmi oblíbenou destinací pro mladé cestovatele, ale i rodiny s dětmi, díky krásným plážím s pozvolným vstupem do tyrkysového moře a velkou spoustou zábavných aktivit pro všechny věkové skupiny.

Kousek od ostrova je hned několik lokalit, které jsou ideální k potápění. Je tu nespočet krásných buddhistických chrámů, které poskytují ideální příležitost pro poznání jiné kultury. Vnitrozemí ostrovu nabízí návštěvu na krásné vodopády a na severu ostrovu velmi populární záchrannou stanici pro gibony, kde se o zraněná či jinak handicapovaná zvířata starají a poté je vypouštějí zpět do přírody.

Celkem: 0 Kč
ID inzerátu: 7504611
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N5241
Stát: Thajsko
Kraj:
Lokalita:
Kategorie: Nemovitosti v zahraničí
Podkategorie: Prodej,Ostatní
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Plocha: 2400 m2
Plocha pozemku: 2400 m2
Dostupnost pozemku: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí