nezadáno
ne

Nemovitosti v areálu Průmyslová č.p. 163, v Třebíči: Pozemek St. 2749 s administrativní Budovou č. 2 a pozemek p.č. 976/59.

Třebíč, Jejkov, okres Třebíč

5 600 000 Kč

celkem

Budova č. 2 je dvoupodlažní skladová budova s administrativní částí a bývalou jídelnou s neupraveným půdním prostorem (zastavěná plocha 347 m2 a 359 m2, výška 2,5 m a 3,2 m) na pozemku p. č. St. 2749. V budově se nacházejí především skladové prostory, několik kanceláří, šatny, koupelny, WC. Rekonstrukce v roce 2010 byla zastavena. Podzemní podlaží je zatím nevyužitelné. Podkroví je možné využít pro půdní vestavbu. Vytápění je centrální kotlem na zemní plyn. Elektroinstalace je světelná i motorová, rozvod studené i teplé vody, vnitřní kanalizace do veřejného sběrného řadu s napojením na veřejnou kanalizaci.

Dispoziční řešení: Hlavní vstup do budovy je z jižního průčelí od parkovací plochy, další přístup je ze západního štítu.1. PP: vstup je přes vnitřní schodišťový prostor při západním štítu budovy, za schodištěm je nedokončené sociální zázemí, dále místnost. Směrem k východní hranici jsou potom za chodbou skladovací prostor. Částečně dokončeny jsou podlahy, bez povlaků a je provedeno částečné rozdělení vnitřního prostoru příčkami a sanace izolace základové spáry. Ostatní chybí. Toto podlaží je nevyužitelné.
1. NP: na levé (západní) straně od vstupu je kancelářský prostor. Dále je v této části sociální zařízení (WC a umývárna) a vstup do bývalé kuchyně, která je na severním průčelí. Ve střední části budovy byla jídelna. Celý prostor je využitelný pouze jako skladovací prostor. V západní části budovy jsou další kancelářské prostory, příruční sklad, sociální zázemí a schodiště do spodní stavby.
Zastřešení: půdní, stavebně neupravený prostor s dřevěným vázaným krovem, který je možno rovněž využít výhledově pro půdní vestavbu a zřízení podkroví.
Prodej se uskuteční dne 25.04.2019 na Prodej-aukci.cz.

Celkem: 5 600 000 Kč
ID inzerátu: 7401946
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 29580
Stát: Česká republika
Kraj: Vysočina
Lokalita: Třebíč, Jejkov, okres Třebíč
Kategorie: Komerční objekty
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 696 m2
Obytná plocha: 696 m2
Užitná plocha: 696 m2
Zastavěná plocha: 347 m2
Plocha pozemku: 1624 m2
Typ budovy: smíšený
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí