nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 459 m2

Radnice, okres Rokycany

4 800 000 Kč

celkem

Exkluzivně Vám nabízíme prodej dvougeneračního rodinného domu o podlahové výměře 459 m2 a zastavěné ploše 168m2, který se nachází na okraji obce Radnice u Rokycan. Dům byl postaven v roce 1982, má celkem 3 podlaží, je velice prostorný a svou polohou u lesa nabízí klidné bydlení. Je obklopen krásnou udržovanou zahradou, kde najdeme ovocné stromy, kout na posezení s grilem i krásný velký bazén zapuštěný do země. Zahrada je lemována vzrostlými tůjemi, které jí dodávají úžasný pocit soukromí. Za oplocenou zahradou je zbývající část pozemku neoplocena, je zarostlá stromy
Celková plocha pozemku je 5 632m2. Vedle domu je připravena základová deska na stavbu dvojgaráže, je na ni vydáno stavební povolení. V prvním podzemním podlaží, do kterého lze vejít přímo ze zahrady nebo ze schodiště uvnitř domu, se nachází kotelna, komora, obytná místnost s krbem, 3 menší místnosti, koupelna, samostatné WC , malá komora pod schodištěm a garáž. V přízemí najdeme předsíň, sprchový kout, WC, kuchyňský kout průchozí do obývacího pokoje s balkonem, komoru na potraviny, ložnici se šatnou. V prvním nadzemním podlaží jsou tři pokoje, z toho dva s balkónem, koupelna s vanou, WC a sprchovým koutem. Na podlahách jsou dlaždice nebo plovoucí podlaha. Dům je vytápěn elektrickým kotlem nebo kotlem na tuhá paliva, ohřev vody zajišťuje bojler využívající vodu z vlastní studny, kanalizace je vedena do septiku. V Radnicích najdeme veškerou občanskou vybavenost. Energetická náročnost budovy G- nehospodárná, uvádíme do doby zpracování PENB.
Pokud hledáte nemovitost k novému bydlení, přijďte si dům nezávazně prohlédnout. Tato nemovitost vám bude umožňovat soukromí, je v klidném a krásném prostředí, můžete zde chovat domácí zvířata, věnovat se zahradničení nebo případně i podnikat. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že vám v případě vašeho požadavku doporučíme optimální financování nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti. Pro více informací kontaktujte makléře. Na vyžádání je možno poskytnout stavební plány jednotlivých podlaží. Rezervační záloha 150 000,- Kč.

Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N80915.

Celkem: 4 800 000 Kč
ID inzerátu: 7400721
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N80915
Stát: Česká republika
Kraj: Plzeňský
Lokalita: Radnice, okres Rokycany
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 459 m2
Užitná plocha: 459 m2
Zastavěná plocha: 168 m2
Plocha pozemku: 5632 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Vícepatrový
Sklep: ano
Kanalizace: ano
Balkon: ano
Garáž: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí