nezadáno
ne

Prodej zemědělského objektu, 264 m2

Podmoky, okres Havlíčkův Brod

5 500 000 Kč

celkem

Nabízíme vám ke koupi atypický rodinný dům, v obci Podmoky u Golčova Jeníkova.
Dům je postaven jako 4+1 a 3 x 1+kk o velikosti 528 m2, včetně velmi prostorných garáží (4 místa v domě, další stání na pozemku nebo ve stodole).

V současné době je dům v rozestavěné fázi s tím, že současný majitel ji může dokončit dle přání klienta. (Odhad na dokončení je 2,5-3,0 miliony Kč).
Střecha je zateplena, podhledy, z 80% omítky, rozvody elektřiny, rozvody pro centrální vysavač. Přední a zadní část fasády je dokončena (kamenný obklad). Nová stodola má zastavěnou plochu 123 m2.
Oplocení objektu je z betonových pohledových tvárnic, přední část s kamenným obložením. K dispozici je veškerá technická dokumentace.

Na pozemku je materiál (lomový kámen) pro kompletní stavbu vnitřních komunikací a chodníků na pozemcích. Zahrada je z větší části osázena, hotová je i hrubá stavba jezírka (biotop) pro cca 200 m3 vody.
Na pozemku je možnost další výstavby 2 rodinných domů, v zadní části zahrady (sítě jsou přivedeny).

Dům stojí jako poslední v obci, na velmi klidném místě v blízkosti lesa.
Veškeré služby 5 km v obci Golčův Jeníkov, 14 km Čáslav, 30 km Havlíčkův Brod. Dopravní spojení je možné autobusem přímo z obce.
Dům je vhodný jak pro velkou rodinu, kde si mohou všichni užívat pospolu, ale mít i své soukromí, tak pro podnikatele, který využije jak prostor v domě, tak i stodolu jako úložiště. Velmi výhodný poměr místo, klid, cena.

Doporučujeme osobní prohlídku. Zajištění nejvýhodnějšího financování je pro nás samozřejmostí. Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce.
ID: 56011.

Celkem: 5 500 000 Kč
ID inzerátu: 7395256
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Vysočina
Lokalita: Podmoky, okres Havlíčkův Brod
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Zemědělství
Energetický štítek: G
Zastavěná plocha: 264 m2
Plocha pozemku: 7660 m2
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí