nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 200 m2

Teplice nad Metují, Zdoňov, okres Náchod

1 500 000 Kč

celkem , včetně provize a služeb

Reality 11 Vám zprostředkují exkluzivní prodej stylové chalupy v CHKO Broumovsko. Chalupa se nachází v horní části obce Zdoňov v Adršpašsko-Teplických skalách.
Usedlost slouží jako chalupa. Vstup do hlavní chodby, který prochází celou šíří nemovitosti. V přízemí je hlavní obytná část s kuchyňským koutem a obývacím pokojem (30 m2). Vytápění krbovými kamny. Orientace pokoje je jih a jihozápad. Průchod do dalšího pokoje (28 m2 s krbem a malým barem). V přízemí je dále hostinský pokoj (16 m2) s vlastním vytápěním. Z hlavní chodby je dále přístup do sklepní místnosti (možno jako vinárna nebo na uskladnění potravin). Chalupa má splachovací WC, koupelnu s vanou s vlastním průtokovým ohřevem. Chodba ústí zadním východem na část zahrady s okrasnými keři a jezírkem.
Po schodech přístup do 1.NP. V mezipatře nad sklepem je bývalý pokoj pro hospodyni (připraven na rekonstrukci). V 1.NP je hostinský pokoj 20 m2 s vlastními kamny. Po celé délce nemovitosti cca 20 x 10 m je prostorná půda s možností vestavby a druhé patro půdy (hambálka). Ze zahrady vstup do dílny 15 m2.
Nemovitost byla průběžně opravována (nové vnitřní odizolované příčky, elektrika v mědi..). Vybavení chalupy je součástí prodeje.
IS: lokální vytápění na tuhá paliva, elektrika 220 a 380, obecní vodovod, odpady do žumpy.
K usedlosti navazuje udržovaná zahrada, která je rozdělena na tři části. Předzahrádka navazuje na hlavní vchod, dále do zahrady ohraničené živým plotem. Na severní straně je třetí část zahrady s jezírkem.
Nemovitost je v citlivě opravena v původním stavu z přelomu 19. a 20. století. Obec Zdoňov se nachází nedaleko skalních měst v Adršpachu a Teplicích nad Metují. Výhodná poloha pro rekreaci nebo trvalé bydlení (město Teplice n. M. s veškerou občanskou vybaveností je vzdálené 5 km).
Doporučujeme prohlídku! Ev. číslo: 16544.

Celkem: 1 500 000 Kč
ID inzerátu: 7381405
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 16544
Stát: Česká republika
Kraj: Královéhradecký
Lokalita: Teplice nad Metují, Zdoňov, okres Náchod
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 200 m2
Užitná plocha: 200 m2
Zastavěná plocha: 200 m2
Plocha pozemku: 754 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Počet bytů: 1
Rok výstavby: 0000
Sklep: ano
Zahrada: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí