nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 1377 m2

Moravské Bránice, okres Brno-venkov

2 000 000 Kč

celkem

Hledáte perfektní místo pro Váš nový domov v dojezdové vzdálenosti 30 min od Brna? Pak je tato nabídka právě pro Vás.
Nabízíme k prodeji pozemek určený k výstavbě rodinného domu o celkové výměře 1.337 m2 v Moravských Bránicích.
Pozemek je ideální k výstavbě rodinného domu s obytným podkrovím a nabízí náležitý klid i soukromí v přilehlé zahradě na pohodlné posezení i dětské dovádění. Plochu pozemku pokrývají ovocné stromy (meruňka, jabloň, ořech) a veškeré inženýrské sítě se nachází přes ulici: voda, elektřina, plyn a kanalizace.
Obcí prochází železniční trať č. 244 ze Střelic, která se větví na tratě do Moravského Krumlova (17 km) a Ivančic (7 km) a využít lze i autobusovou dopravu vzdálenou do 5ti minut chůze.
V okolí jsou krásné lesy, které lze využít na cykloturistiku a díky vinařské oblasti je možno navštívit i několik vinných sklípků. Konají se tu jak společenské, tak kulturní akce od plesů až po výstavy zvířat a pro děti jsou k dispozici různá sportovní vyžití na dětském či fotbalovém hřišti, v sokolovně i knihovně.
Obec disponuje základní občanskou vybaveností (MŠ, ZŠ pro I. stupeň, obchod, hospoda) a další vybavenost se nachází v přilehlých obcích: pošta v Dolních Kounicích (3 km).
Fincentrum Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti.

Celkem: 2 000 000 Kč
ID inzerátu: 7336223
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 13698
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Moravské Bránice, okres Brno-venkov
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Vlastnictví: osobní
Plocha: 1377 m2
Plocha pozemku: 1377 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Zařízení: nezařízeno
Typ domu: Přízemní
Dostupnost pozemku:

Kontakt na prodejce nemovitostí