nezadáno
ne

Prodej vily, 246 m2

Mohelno, okres Třebíč

2 499 000 Kč

celkem , Exkluzivní nabídka. Cena je uvedena bez provize.

Prodej rodinného domu v MohelněExkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům 4+kk se zahradou v obci Mohelno / okres Třebíč/. Jedná se o řadový dům, který má zahradu obehnanou zdí, která poskytuje dostatek soukromí. Dům je po kompletní rekonstrukci. Nově byly dělané podlahy – plovoucí imitace dřeva a dlažby, plastová okna a dveře, /všechna střešní okna značky Velux/, zateplení, sádrokartonové stropy a některé zdi/ také kvůli zateplení/. Nové je také schodiště a zábradlí z masivu, dřevěné jsou i dveře v přízemí. Nově byla dělaná elektrika v mědi, odpady a voda v plastu.
Přízemí lze využít také ke komerčním účelům, jako kancelář, obchod, kadeřnictví. Dole je toaleta a vstup na zahradu, na které jsou růže, vistárie, zelenina, okrasné keře v době vegetace se můžete vyřádit. Nebo můžete využít na čas s rodinou – grilování, posezení. V patře je pak obývací pokoj s kuchyňským koutem, prostorná koupelna s rozměrnou vanou a toaleta. Následuje další velký pokoj, který slouží jako ložnice a dětský pokoj. Je zde na zakázku dělaná skříň, která ladí s tapetou na stěně.
Mohelno je dobře občansky vybavené. Kolemjdoucí, které jsem potkávala se na mě usmívali a v obci vládla příjemná atmosféra.
Pomůžu Vám s financováním nejen této nemovitosti.
Vzhledem k tomu, že nebyl dodán PENB je uvedena třída G

Celkem: 2 499 000 Kč
ID inzerátu: 7325682
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Vysočina
Lokalita: Mohelno, okres Třebíč
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Vily
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Plocha: 246 m2
Užitná plocha: 302 m2
Zastavěná plocha: 151 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ vytápění: Lokální elektrické
Umístění objektu: Řadový

Kontakt na prodejce nemovitostí