nezadáno
ne

Prodej bytu 3+kk, 131 m2

Palackého, Olomouc, okres Olomouc

9 160 000 Kč

celkem , Bez provize, přímo od majitele nemovitosti., včetně DPH, bez poplatků

Poslední volné byty – originální půdní prostory k prodeji.

Ve zrekonstruovaném historickém domě nabízíme k prodeji půdní byt 3+kk v atraktivní lokalitě v centru Olomouce. V r. 2017 prošla nemovitost kompletní rekonstrukcí. Budova poskytuje moderní bydlení a současně zachovává původní historický ráz objektu.

Střešní byt má světlou výšku více než 3,2 m. Je osazen novými izolačními okny a světlovody. Rekonstrukce je provedena včetně pokládky nových dřevěných podlah, obkladů, dlažeb. Součástí vybavení je kuchyňská linka se spotřebiči; některé byty disponují i terasou s výhledem do parku Čechovy sady a přilehlé okolí.

K dalším výhodám patří možnost parkování na střežené ploše s vjezdovou závorou. Bezpečnost domu je zajištěna bezpečnostním kamerovým systémem a vstupními čipy. Z parkoviště se pohodlně dostanete osobním výtahem až ke vstupu do bytu.

Centrální lokalita v rezidenční části Olomouce poskytuje výhodu plné občanské vybavenosti. Veškeré obchody a služby, ať už se jedná o potraviny, novinový stánek, poštu, školu, školku, restaurace, knihovnu, sportovní zařízení, lékárnu nebo jiné, se nacházejí v pěší dostupnosti. Centrum města s radnicí je umístěno pouhých 5 min. pěšky od Palackého 17-19. Tramvajová zastávka je pár kroků od budovy. Ideální dostupnost na dálnici D1 přes třídu Míru je otázkou několika minut.

Celkem: 9 160 000 Kč
ID inzerátu: 7243522
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Lokalita: Palackého, Olomouc, okres Olomouc
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 3+kk
Energetický štítek: E
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Užitná plocha: 131 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 7
Podlaží: 5. podlaží
Typ vytápění: Ústřední plynové
Rok rekonstrukce: 2017
Výtah: ano
Terasa: ano
Voda: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí