nezadáno
ne

Prodej chalupy, 1378 m2

Na Samotě, Zlaté Hory, Salisov, okres Jeseník

Inzerát je starší než 6 měsíců!

neuvedena

Jedná se o samostatně stojící zděnou chalupu 3+1, přízemní, částečně podsklepenou s obytným podkrovím v sedlové střeše. V přízemí se nachází vstupní veranda, středová chodba s předním i zadním vstupem, vnitřní schodiště, kuchyň a dva pokoje v podkroví je umístěna chodba, jeden pokoj a dále půdní prostor s možností zřízení dalších obytných místností. Předmětná nemovitost, vhodná jak k rekreaci, tak i k trvalému bydlení je umístěna v klidové rekreační hornaté oblasti Jeseníků, 5 km od Rejvízu v osadě Salisov, cca 4 km od města Zlaté Hory s krásným výhledem na okolní hory. Voda, les, prostředí vhodné pro léčení horních cest dýchacích, možnost využití nabídky lázní v Jeseníku, letní aktivity - turistika, cykloturistika, rybaření, koupání, zimní aktivity - běžkařské tratě, lyžařské vleky do cca 3 km, nový lyžařský areál cca 4 km. Více informací o malebnosti, historie, památkách, přírodě a krásách zlatohorska najdete na stránce www.zlatehory.cz
Předmětná, starší nemovitost vyžadující stavební úpravy je tvořena z klasických stavebních materiálů, zdivo cihelné, okna dvoudílná dřevěná, vnitřní dveře původní s dnes již historickým kováním, stropy dřevěné rovné, stávající sedlový krov je krytý AL šablonami.
Celoroční příjezd je ze stávající místní komunikace, pitná voda je řešena donáškou, el. 220/380, vytápění lokální na tuhá paliva, WC suchý. Nedílnou součástí nemovitosti jsou dvě dřevěné kůlny a zatravněná oplocená zahrada s vjezdem pro motorová vozidla, obsahující vzrostlé ovocné stromy a keře drobného ovoce o celkové výměře 1 250 m2.

Celkem: 0 Kč
ID inzerátu: 7231955
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 91Z47
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Lokalita: Na Samotě, Zlaté Hory, Salisov, okres Jeseník
Kategorie: Chaty a chalupy
Podkategorie: Chalupy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: udržovaný - původní
Plocha: 1378 m2
Obytná plocha: 74 m2
Zastavěná plocha: 128 m2
Plocha pozemku: 1250 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Zařízení: částečně zařízeno
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Jednopatrový
Dostupnost pozemku: celoroční
Sklep: ano
Zahrada: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí