nezadáno
ne

IDEÁLNÍ INVESTICE I REKREAČNÍ NEMOVITOST V JEDNOM Luxusní 4 ložnicová vila s panoramatickým výhledem na Atlantický oceán a hlavní město Madeiry Funchal s čistým výnosem 6% p.a.

11 500 000 Kč

celkem , Cena je EUR 449.000, včetně poplatků RK

Uprostřed okouzlující přírody, v exkluzivní lokalitě portugalského ostrova Madeira s jedinečným výhledem na Atlantik a hlavní město Funchal, vzniká uzavřený komplex 12-ti luxusních vil.
Nově postavený dům se nachází jen 15 min. od letiště, na svahu s dech beroucím výhledem na Funchal a Atlantik, uprostřed klidné přírody, obklopen eukalyptovými lesy, které jsou vyhledávány pro jejich ozdravné účinky. Jedná se o velmi klidnou lokalitu, na rozdíl od shonu města Funchal, přesto však pouze 5 minut od centra města, kde Vám jsou k dispozici všechny obchody, služby, a kde se nachází i pobřeží ostrova.
Ostrov věčného jara také celoročně nabízí ideální podmínky pro milovníky golfu. Mírné podnebí s minimálními teplotními výkyvy, prestižní golfová hřiště s náročným terénem a nezapomenutelné přírodní scenerie, to vše opakovaně láká profesionály i amatérské hráče.
Nadstandartní vybavení vily nabízí 3-4 ložnice a pohodlně se v ní ubytuje 12 lidí. K vybavení patří příprava na vyhřívaný venkovní bazén, venkovní kuchyňský kout a gril, krb, elektrické radiátory. Dům můžeme kompletně zařízen moderním designovým nábytkem a ihned připravit k nastěhování.
Vila má tři podlaží.
VYZKOUŠEJ SI TENTO DŮM
Využijte jedinečnou příležitost vyzkoušet si tento dům. Denní pronájem tohoto domu, ideální pro vaši dovolenou, je k dispozici pro 10 osob, za pouhých 249Euro/noc. Pokud dům následně koupíte, cena pronájmu se odečte z kupní ceny.
http://www.bohemianestates.com/nabidka/exkluzivni-villa-madeira-s-panoramatickym-vyhledem-na-atlanticky-ocean-a-hlavni-mesto-funchal.html
PRONÁJEM A SPRÁVÁ
Kompletní správa zajistí, že je o Vaši nemovitost vždy postaráno. V obdobích, kdy dům neužíváte, je možno zajistit krátkodobý pronájem včetně kompletního servisu obsahující: propagaci, rezervace, check in/out, úklid domu. Při 70% obsazenosti vila nyní generuje čistý 6% p.a. výnos z pronájmu pro majitele.
V rezidenci je možno rezervovat ještě nepostavené vily, u kterých je možné měnit dispozice a standarty od 450tis Euro, či parcely na výstavbu domů 850-950m2 za 330Euro/m2.
Zde je video z dronu vily a překrásného ostrova Madeira.
https://www.youtube.com/watch?v=JwciNSL7_mI

Celkem: 11 500 000 Kč
ID inzerátu: 7216607
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N04051
Stát: Portugalsko
Kraj:
Lokalita:
Kategorie: Nemovitosti v zahraničí
Podkategorie: Prodej, Ostatní
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 252 m2
Užitná plocha: 252 m2
Zastavěná plocha: 84 m2
Plocha pozemku: 825 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: možno zařídit
Terasa: ano
Balkon: ano
Zahrada: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí