nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 220 m2

Kuřimská, Brno, Řečkovice

7 460 000 Kč

celkem , včetně provize a právních služeb

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji podsklepený dvoupatrový řadový rodinný dům s terasou, zahradou a garáží.

V přízemí je předsíň se schodištěm, kuchyně a obývací pokoj, další 3 pokoje orientované do zahrady se vstupem na terasu, koupelna a 2 WC. V patře hala, 3 pokoje, komora a podstřešní prostor. Přiložené půdorysy domu znázorňují původní stav, dům byl rozšířen o další pokoj nad prádelnou v suterénu a přístavky ve dvoře. Schodiště do patra je nové a pohodlné.

Dům je celý podsklepený, je zde umístěn plynový kotel a zásobníky na teplou vodu, chladný sklep a technické místnosti. Suterénem se prochází na dvůr, zahradu a ke garáži, která má příjezd ze zadní veřejné komunikace. Další větší část zahrady se nachází cca 100 m od domu.

Dům je cihlový se sedlovou střechou, v zachovalém udržovaném stavu. Uliční fasáda byla zateplena a okna vyměněna za plastové v roce 2004. Kompletní rekonstrukce topení včetně nové přípojky a výměny kotle proběhla v roce 2010.

Dům má výbornou dopravní dostupnost a veškerou vybavenost v nejbližším okolí a je vhodný k rekonstrukci jak pro rodinné bydlení, tak pro nerušící podnikatelské aktivity, základní občanské vybavení či sport.

ID inzerátu: 7201221
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 197-N03290
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Kuřimská, Brno, Řečkovice
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: E
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: před rekonstrukcí
Plocha: 220 m2
Užitná plocha: 220 m2
Zastavěná plocha: 170 m2
Plocha pozemku: 794 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Umístění objektu: Řadový
Typ domu: Vícepatrový
Počet bytů: 1
Rok výstavby: 1928
Terasa: ano
Sklep: ano
Kanalizace: ano
Internet: ano
Garáž: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano
Chytrý Honza - hypotéka

Kontakt na prodejce nemovitostí