nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 1344 m2

Velká Bíteš, okres Žďár nad Sázavou

Financování
ODESLAT

2 400 000 Kč

celkem , + provize

Postavte si nový rodinný dům na okraji města v blízkosti přírody v klidné ulici na pozemku obdélníkového tvaru s uliční šíří 42,5m a celkové ploše 1344m2.

Jste li na prostor méně nároční, můžete pozemek rozdělit a druhou půlku se ziskem prodat. Dá se předpokládat, že kupců na menší pozemek v ceně kolem 1,5 milionu bude více, než na větší a dražší.

V okolí domu jsou hezké stávající domy a vznikají i nové. Vaše děti si budou mít s kým hrát a budou chodit společně do školy, která je pouhých 250m. Na náměstí je to 450m.

Na konci ulice, 250 m od pozemku, přejdete mostek přes potůček a otevírá se před vámi krásná krajina, sestávající ze smíšeného lesa a louky s pěšinou, která Vás zve na procházku se psem, zaběhat si, či projet se na kole. Je to naučná stezka se jménem Už ty mlýny doklapaly.

Na pozemku je městská voda, elektřina, kanalizace, zemní plyn a pevná linka. Přístup na pozemek je z městské asfaltové silnice, která bude modernizována včetně chodníku a veřejného osvětlení. Město ji již projektuje a realizace bude do dvou let.

Na pozemku je momentálně stavební suť, která bude odklizena po podpisu rezervační smlouvy.

Město velká Bíteš má kompletní infrastrukturu a služby, jako školky, základní a střední školy, obchody, lékaři, zimní stadion, sportovní hala, úřady Velkou výhodou je rovněž 2km blízkost nájezdu na dálnici Brno Praha, což zlepšuje možnosti pracovních příležitostí a studií.

Brno 20 minut po dálnici, Velké Meziříčí 15 minut, Žďár nad Sázavou 40 minut, Jihlava 40 minut.

Těším se na Vás na prohlídce. Antonín Procházka, Tuzemská realitní.

ID inzerátu: 6971026
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 199/2175
Stát: Česká republika
Kraj: Vysočina
Lokalita: Velká Bíteš, okres Žďár nad Sázavou
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Vlastnictví: osobní
Plocha: 1344 m2
Plocha pozemku: 1344 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Zařízení: nezařízeno
Typ domu: Přízemní
Dostupnost pozemku:
Chytrý Honza - hypotéka

Kontakt na prodejce nemovitostí