nezadáno
ne

Prodej bytu 4+kk, 160 m2

Listnatá, Brno, Žebětín

6 286 000 Kč

celkem , cena od

Prodej bytů 4+kk ve výstavbě o podlahové ploše 93,4-113,6 m2 s terasou nacházející se v 5.NP novostavby bytového domu s výtahem v Brně na rozhraní katastrálních území Žebětín a Bystrc s výhledem do okolní krajiny.
Byty jsou řešeny jako jednopodlažní. Vstup je do předsíně, ze které jsou přístupné všechny místnosti v bytě - obytný prostor s kuchyňským koutem, 3 ložnice, koupelna s vanou, umyvadly, WC a místem na pračku a samostatné WC. Součástí bytu je zděný sklep. V ceně jsou také dvě garážová stání v domě.

Termín dokončení bytového domu je stanoven na prosinec 2019. Po dokončení bude byt převeden do osobního vlastnictví včetně podílu na společných částech, zastavěném pozemku a pozemku vnitrobloku. Cena bytu ve standardním vybavení je uvedena vč. sklepa a DPH. Klient si může zvolit materiály pro dokončení.

Financování bude na základě splátkového kalendáře, lze využít hypotéční úvěry i úvěry ze stavebního spoření, budoucí předmět převodu lze použít jako zástavu úvěru.

Podrobnosti, aktuální informace o projektu a půdorysy naleznete v rubrice DEVELOPERSKÉ PROJEKTY na našich webových stránkách.

PENB B

ID inzerátu: 6759040
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 17864
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Listnatá, Brno, Žebětín
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 4+kk
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: výstavba
Obytná plocha: 93 m2
Užitná plocha: 160 m2
Zastavěná plocha: 93 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 5
Podlaží: 5. podlaží
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Vícepatrový
Terasa: ano
Sklep: ano
Chytrý Honza - hypotéka

Kontakt na prodejce nemovitostí