nezadáno
ne

Prodej vily, 2433 m2

Pošná, okres Pelhřimov

Financování
ODESLAT

1 799 000 Kč

celkem

Venkovská usedlost k bydlení nebo chalupaření. Možnost zájmového chovu zvířectva i ustájení koní.Na základě výhradního zastoupení vlastníků nabízíme k prodeji venkovskou usedlost v obci Pošná, 3 km od Pacova, 18 km od Pelhřimova. Vstup do objektu zastřešeným průjezdem. Samotná usedlost sestává z obytné budovy, která tvoří levé pořadí staveb podél dvoru. Hospodářská budova se sklady tvoří pravé pořadí budov. Ve dvoře přístavek s klenutým sklepem. Velký zatravněný dvůr uzavírá opravená stodola se seníkem a ustájením pro koně. Za stodolou zatravněné zahrady, které byly využívány jako výběhy pro dva koně. Celková výměra pozemků je 2433 m2. Z toho zahrady nebo výběhy 1221 m2. Zatravněný dvůr 400 m2.
Bydlení dispozice 2+1, s možností rozšíření. Bydlení sestává ze vstupní chodby, ze které vpravo do velké ložnice s okny do dvoru, rovně do nově vybudované koupelny. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem se zrcadlovou skříňkou a závěsnou toaletou. Vlevo do kuchyně, kde zůstává nová linka. Kuchyň průchozí do velkého pokoje s okny před dům a do zahrádky. Z kuchyně vstup do technické místnosti, kde je umístěn el. bojler a domácí vodárna.
Bydlení je nově opravené, na podlahách keramická dlažba, pvc a plošné koberce. Nové omítky, interiérové i vstupní dveře. V ložnici dokončena příprava na ústřední topení. Bydlení je čisté, udržované, vhodné k okamžitému užívání.
Vytápění lokální, kamny na pevná paliva. Voda z obecní řádu, studna s užitkovou vodou pro zahradu a chov. Odpady svedeny do místní splaškové kanalizace. V části budov nová elektroinstalace 220/380V. Na budovách nové okapy a svody.
Nad bydlením nevyužité půdní prostory. Krovy sedlové, pokryté cementovou a pálenou taškou.
Na byt navazují prostory skladu paliva, pěkná dílna, velká místnost s potenciálem pro stáj nebo společenský prostor.
Usedlost je situována v klidném prostředí nevelké obce. Ze zahrad výhled do otevřené krajiny. V okolí čistá lesnatá příroda typická pro Vysočinu. Veškerá občanská vybavenost v nedalekém Pacově nebo dobře dostupném Pelhřimově.
Zajímavá nemovitost. Pro více informací a prohlídku volejte makléře. Doporučujeme!

ID inzerátu: 6803494
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Vysočina
Lokalita: Pošná, okres Pelhřimov
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Vily
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Plocha: 2433 m2
Užitná plocha: 160 m2
Zastavěná plocha: 430 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: V bloku
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

česká spořitelna - hypotéka

Kontakt na prodejce nemovitostí