nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 300 m2

Nedachlebice, okres Uherské Hradiště

Financování
ODESLAT
V okolí najdete:
Škola:Mateřská škola (213 m)
powered by Google

1 100 000 Kč

celkem , při rychlém jednání sleva 50.000,- Kč

Prodej RD 5+1 se zahradou v obci Nedachlebice. Nabízíme ke koupi slunný RD v původním stavu o dispozici 5+1 s jídelnou a pozemkem o celkové ploše 670 m2, ležící v klidné části nedaleko centra obce Nedachlebice u Uh. Hradiště.

Dům má 2 NP, je kompletně podsklepený. Střecha je polovalbová. Ve 2.NP se nachází prostorná terasa. Parkovat lze přímo na pozemku domu několika automobily.

Do domu se vstupuje z dvorní části do haly, kde se nachází schodiště do 2.NP, dveře do sklepa a samostatné WC. Na halu navazuje chodba, ze které se dá vejít do spižírny, koupelny a kuchyně s jídelnou. Přes kuchyň s jídelnou se dostaneme do obýváku průchozího do ložnice. Ze schodiště ve 2.NP je přístup na prosluněnou terasu a do dvojice pokojů navazujících na sebe. Prvním pokojem se vstupuje do půdního prostoru, který je využíván k sušení prádla, lze jej rozšířit o další místnosti. Suterén má 3 místnosti, je přístupný schodištěm z domu i ze zahrady.

Zahrada je velká, prosluněná. Dá se na ni vjet automobilem boční branou. K zavlažování slouží studna.

Ohřev vody zajišťuje el. kotel. Dům je vytápěn el. kotlem a kotlem na tuhá paliva.

Dům je napojen na septik, odbočka do veřejné kanalizace je na hranici pozemku.

Obec Nedachlebice leží 10 km od Uh.Hradiště v údolí Vizovických vrchů na okraji přírodního parku Prakšická vrchovina. Obec žije velmi bohatou tradicí lidových zvyků a obyčejů jako jsou masopustní průvod, košt slivovice, cyrilometodějská pouť a událost roku - svatomartinské hody. Lesy zaujímají polovinu katastrálního území Nedachlebic. Je zde možnost letního koupání v rybníku Olšovec. V letním období probíhají nejrůznější společenské akce.

Součástí občanské vybavenosti Nedachlebic je mateřská škola, pošta, lékař, knihovna. Nedaleké Uherské Hradiště je autem dostupné do 17 min.

Průkaz energetické náročnosti budovy je nyní v řešení. S ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění je nemovitost aktuálně označena jako "G", čímž je pro účely jeho předběžné nabídky (inzerce) tato zákonná povinnost splněna.

ID inzerátu: 6590553
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N73430
Stát: Česká republika
Kraj: Zlínský
Lokalita: Nedachlebice, okres Uherské Hradiště
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: před rekonstrukcí
Užitná plocha: 300 m2
Zastavěná plocha: 115 m2
Plocha pozemku: 670 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Umístění objektu: Samostatný
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

česká spořitelna - hypotéka

Kontakt na prodejce nemovitostí