nezadáno
ne

Prodej pozemku pro komerční výstavbu, 19300 m2

Václavov u Bruntálu, Horní Václavov, okres Bruntál

Inzerát je starší než 6 měsíců!

Financování
ODESLAT
V okolí najdete:
Restaurace:Hospudka pod Skalkou (442 m)
powered by Google

23 160 000 Kč

celkem (Cena přepočtena z 1 200 Kč za m2 ) , Možnost slevy

Stavební pozemky JESENÍKY RESORT, Václavov Nabízíme k prodeji stavební pozemky pro výstavbu jak rekreačních objektů - apartmánových domů, hotelů, penzionů apod, tak rodinných domů. V lokalitě jsou i pozemky určené pro výstavbu lehké výroby, nezatěžující životní prostředí - např. pekárna, pivovar, stolárna.
Pozemky se nacházejí nad obcí Václavov, v části Horní Václavov v těsné blízkosti CHKO. V těsné blízkosti je Praděd, Karlova Studánka, Slezská harta a dalších cca 130 turisticky zajímavých míst.
Pozemky leží v oblasti s nejčistším vzduchem ve střední Evropě, v jesenickém podhůří s významným turistickým ruchem. Zároveň se jedná o významnou tranzitní oblast pro více než 5 milionů lidí převážně z ČR, Polska, Rakouska a Slovenska.
Celkem se jedná o cca 120 ha ploch. Pro výstavbu je určeno 19,3 ha rozparcelovaných na 188 stavebních parcel o velikosti 500 až 1500 m2.
Na pozemcích jsou veškeré inženýrské sítě, dopravní dostupnost je bezproblémová.
Ve spodní části údolí vznikl hotelový komplex Avalanch, kde je již prodáno 82 parcel a vystavěno 60 nemovitostí - investice za 1 miliardu Kč.
V lokalitě Horní Václavov je postaven hotel Imperial s restaurací, bazénem, vířivkou, saunou a dětským koutkem. V těsné blízkosti je čtyřsedačková lanovka Čerťák. Její skipas platí pro další sjezdovky jako je Avalanch, Kopřivná a Karlov.
Administrativní připravenost projektu je nespornou výhodou pro investici formou nákupu pozemků a následnou výstavbu. Je schválen územní plán, soulad s ZUR Moravskoslezského kraje, stavební povolení sítě ČEZ - zkolaudováno, zpracovaná projektová dokumentace pro územní řízení celé zástavby 188 nemovitostí s kladným vyjádřením dotčených orgánů státní správy, katastrální rozparcelování jednotlivých parcel, silnic a sítí.
Investice má pozitiva ve formě dobré ceny, jistého výnosu, rychlé likvidity nemovitostí a okamžité připravenosti pro realizaci.
Při koupi více než jednoho pozemku a platbě do dvou měsíců poskytujeme slevy.
Více informací k projektu poskytne náš makléř.

ID inzerátu: 6496978
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N72784
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Václavov u Bruntálu, Horní Václavov, okres Bruntál
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro komerční výstavbu
Plocha: 19300 m2
Druh kontraktu: výhradní
Chytrý Honza - hypotéka

Kontakt na prodejce nemovitostí