nezadáno
ne

Prodej bytu 2+kk, 80 m2

Dolní Dvořiště, okres Český Krumlov

2 950 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Z Dolního Dvořiště je to kousek do Rakouska, na Lipno a třeba i do Krumlova. Byt 2+kk z roku 2017 má 74,44 m² (+ 5,6 m² sklep). Je nabušený úložnými prostory. Má krásně upravené okolí domu. Na okraji obce budete mít klídek. A auto zaparkujete na vyhrazeném parkovišti. Hledáte něco takového? Čtěte dál.
Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme prodej tohoto bytu.

Dispozice a velikost bytu

Nejlépe uděláte, když nám napíšete. My vám na e-mail pošleme virtuální prohlídku, kde si byt projdete z domova pěkně krok po kroku. Ne všechny realitní servery totiž zobrazení virtuální prohlídky podporují. Tohle 2kk vám kromě neprůchozí ložnice nabídne i šatnu. V předsíni stojí vestavěná skříň. Tu oceníte. Se špinavým prádlem půjdete do komory – tam je pračka. A ještě taky dost místa. Koupelna s oknem má WC a sprcháč. Prostředku bytu dominuje obývák se střešními okny. Ten spojuje odpočinkovou zónu s jídelnou a kuchyňským koutem. A když vyjdete z bytu, přímo na patře si odemknete ještě vlastní sklep. Na patře už pak není žádný další soused. A ani nad vámi.

Okolí domu docení každý

Trávník kolem domu má společenství vlastníků i obec vždy perfektně upravený. Bytový dům má dva vchody. Z vyhrazeného parkoviště před domem (pouze pro majitele bytů) si jedním vchodem odnesete nákup z auta po schodech do bytu. Druhým vchodem projdete do prostoru za domem. Tam jsou lavičky, chodníky i oplocené dětské hřiště. Dole v údolí protéká Malše. Kolem domu vede cyklostezka. A jak citlivě a věcně sdělit, že v blízkosti domu je hřbitov? V blízkosti domu je hřbitov.

Lokalita

Za nesrovnatelné ceny s těmi na Lipensku si koupíte byt 25 km od Lipna. Pokud jste tzv. pendleři, uvítáte blízkost rakouských měst Freistadt, Weitra a dalších. Linz dáte autem do hodinky. České Budějovice jsou asi 40 km vzdálené a Český Krumlov zvládnete více trasami do půl hodiny. Ve Dvořišti je základní i mateřská škola. Vyřídíte si úřad, nakoupíte ve Flopu. A dálnice D3 tu už brzy bude mít sjezd.

Dost už. Pokud jste dočetli až sem, je asi opravdu nejvyšší čas napsat skrze formulář u inzerátu. Na e-mail, který uvedete vám do 20 minut pošleme podrobnější informace. (Zkontrolujte si, prosím, i složky "Spam" a "Nevyžádaná pošta". Občas se tam e-mail může zatoulat.) A pokud budete chtít pomoct s hypotékou, zvládneme i to.

Celkem: 2 950 000 Kč
ID inzerátu: 7926443
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: J09479
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: Dolní Dvořiště, okres Český Krumlov
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 2+kk
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 80 m2
Obytná: 74 m2
Užitná: 80 m2
typ: cihlový
Podlaží: 3. podlaží
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Lokální plynové
Rok výstavby: 2017
Sklep: ano
Voda: ano
Kanalizace: ano
Internet: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí