nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 2114 m2

Horní Planá, Bližší Lhota, okres Český Krumlov

7 450 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Ve výhradním zastoupení majitelů Vám nabízíme na prodej pozemek vhodný pro výstavbu rodinného domu, zemědělské usedlosti, ale i objektu pro komerční využití. Nachází se přímo na návsi osady Hodňov, pouhé 3 km od Horní Plané a asi 4 km od vodní nádrže Lipno.

Celková výměra 2.114 m² Vám poskytne opravdu široké možnosti využití. Na pozemku je stávající objekt s číslem popisným. Dům je ve špatném technickém stavu. Můžete jej zrekonstruovat nebo provést demolici a na půdorysné ploše vystavět objekt nový. Dle platného územního plánu se jedná o ”plochy bydlení v rodinných usedlostech” - BRU. Územní plán Vám umožňuje stavbu objektu pro bydlení či pro ubytovací, sportovně regenerační i rekreační služby. Na rovinatém velmi mírně svažitém pozemku můžete využít jižní světovou orientaci a zastavitelnost 15%.

Obec Horní Planá má dle územního plánu v záměru napojit Hodňov na obecní vodovod. Kanalizace svedená do místní čističky odpadních vod vede přímo v obecní asfaltové komunikaci před pozemkem. Objekt nacházející se na pozemku byl napojen na elektřinu – nyní má pouze odpojený elektroměr.

Hodňov Vám nabídne bydlení v naprostém klidu šumavského předhůří, rekreaci „co by kamenem dohodil” od oblíbeného Lipna, anebo potenciál pro komerční záměr. Okolí Vás nadchne nejen úžasnou nedotčenou přírodou národního parku, ale i komfortem v podobě dnes již luxusně občansky vybaveného Lipenska. Budoucí záměry golfového hřiště, či sjezdovky s lanovkou přímo na Houbovém vrchu (asi 2 km vzdušnou čarou od Hodňova) dávají velmi slibné vyhlídky do budoucna.

Doporučujeme Vám prohlédnout si i videoprezentaci u inzerátu. Některé realitní inzertní servery přehrání videa nepodporují. V takovém případě nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám video zašleme.

Na koupi pozemku Vám pomůžeme sjednat financování. Rádi Vám poskytneme kompletní podklady a informace k poloze inženýrských sítí (voda, kanalizace, elektřina) a bližší informace o územním plánu (včetně stavebních regulativ). Pro více informací neváhejte kontaktovat realitního makléře, a to ve všední dny kdykoli od 9:00h do 18:00h.

Celkem: 7 450 000 Kč
ID inzerátu: 7872723
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: J08639
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: Horní Planá, Bližší Lhota, okres Český Krumlov
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Vlastnictví: osobní
Pozemku: 2114 m2
Kanalizace: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí