nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 1575 m2

Míškovice, okres Kroměříž

2 835 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu Provize 1%+DPH (hradí kupující)

Stavební pozemek ve vzrostlé zahradě
Nabízíme Vám ke koupi prostorný stavební pozemek pro výstavbu rodinného domu v klidné části obce Míškovice.
Jedná se o prodej pozemku o rozloze 1.575 m2 (zastavěná plocha stodola má parcelní číslo a nádvoří, zahrada a ostatní plocha), který je zařazen dle platného územního plánu do plochy smíšené, obytné vesnické, s možností stavby rodinného domu. Pozemek se nachází na konci slepé ulice, která tímto pozemkem se stodolou ulici zakončuje.
Vjezd je po obecní komunikaci a dále je podmíněn přes pozemek, který má označení ostatní plocha o ploše 59 m2. Tato plocha je společná i pro souseda, který má tím zajištěn přístup na svou zahradu. Zaznamenáno na katastrálním úřadě.
V ulici na hranici pozemku je možnost napojení na elektřinu, vodovod, plynovod. Od nové veřejné kanalizace je již vybudovaná odbočka přímo na pozemku.
Stavební pozemek je mírně svažitý, obklopen zelení zahrad a loukou. Nejedná se o přeplněnou výstavbu domů. Jedná se klidné místo. Díky vzrostlým ovocným stromům a ostatní zeleni parcela poskytuje dostatek soukromí.
Součástí prodeje je stodola (50 m2) v původním stavu, kterou lze využít k přestavbě na zázemí k rodinnému domu (návrh viz.foto).
Předností pozemku je především umístění v blízkosti nádherné přírody s okolními lesy, klidná lokalita, cca 3 km vzdálená přírodní památka Kurovický lom, určená ke koupání, Přírodní park Záhlinické rybníky (7 km) s cyklostezkou až do Kroměříže.
Samotná obec Míškovice nabízí obchod s potravinami (možnost nejbližšího nákupního střediska Tesco Holešov 7,2 km) pro sportovní vyžití fotbalové, tenisové a dětské i multifunkční hřiště, vodní nádrž, vyhlášené pohostinství, školka, pošta V obci se pořádá spoustu společenských akcí pro všechny věkové kategorie.
Úplnou nabídku služeb pak nabízí paprskovitě vzdálená města Holešov (8 km), Zlín (11 km), Otrokovice (9 km), Hulín (9 km), Kroměříž (17 km), které jsou dostupné i prostřednictvím veřejné dopravy.

Celkem: 2 835 000 Kč
ID inzerátu: 7872649
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: RS309165
Stát: Česká republika
Kraj: Zlínský
Lokalita: Míškovice, okres Kroměříž
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 1575 m2
Pozemku: 1575 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Zařízení: nezařízeno
Typ domu: Přízemní
Dostupnost pozemku:

Kontakt na prodejce nemovitostí