nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 1435 m2

Vydří, okres Jindřichův Hradec

1 850 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu včetně všech poplatků RK

Pozemek o velikosti 1435 m2 se nachází v obci Vydří, ležící v Jihočeském kraji, pouhých 10 minut autem z centra města Jindřichův Hradec.

Pozemek nyní tvoří jeden oplocený celek s pozemkem sousedním, s rozebratelnou chatkou. Elektřina je přivedena k většímu pozemku. Není zde vodovod a kanalizace - bude třeba řešit vrtem a čističkou odpadních vod.

Parcela je v zastavitelném území obce, přiléhá ke komunikaci a je na ní dost místa k postavení domu či jiné stavby. Stavět se však musí s ohledem na ochranné pásmo kolem drátů el. vedení tak, aby stavba nezasahovala do ochranného pásma. Šíře ochranného pásma vychází z podkladů od EG.D (viz fotky) a na obrázku je ochranné pásmo vyznačeno v příslušném měřítku geodetem.

Na ilustračním obrázku je pro představu příklad půdorysu stavby o ploše 200 m2 - 20 m x 10 m.

Je zde také možnost koupit i parcelu sousední a mít tak pozemek 2012.

Obec Vydří se nachází v krásné jihočeské krajině plné vodních ploch, polí, pastvin a lesů. Leží 8 km jihozápadně od Jindřichova Hradce, 20 km severovýchodně od Třeboně a jen pár km od CHKO Třeboňsko. Byla založena roku 1365 jako součást Strážského panství.

Aktuálně zde žije 130 obyvatel. Jižní částí vsi vede žlutá turistická trasa, severně od obce prochází cyklostezka číslo 1236.

Veškerá občanská vybavenost se nachází v Jindřichově Hradci, do kterého se kromě auta dostanete autobusem za 20 minut nebo na kole. Autobusová zastávka se nachází 280 m (3 minuty pěšky) od pozemku.

Nemovitost je v osobním vlastnictví a lze tedy financovat hypotéčním úvěrem, který Vám ke koupi zdarma pomůžeme vyřídit a to za těch nejlepších tržních podmínek.

Pro více informací kontaktujte makléře.

Celkem: 1 850 000 Kč
ID inzerátu: 7869515
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: TK144293
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: Vydří, okres Jindřichův Hradec
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Energetický štítek: G
Plocha: 1435 m2
Obytná: 1435 m2
Užitná: 1435 m2
Pozemku: 1435 m2
Zařízení: nezařízeno
Sklep: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí