nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 781 m2

Šípková, České Budějovice, České Budějovice 2, okres České Budějovice

6 250 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Ve výhradním zastoupení majitelů Vám na prodej nabízíme pozemek vhodný pro výstavbu rodinného domu - ulice Šípková, nedaleko Parku Stromovka v Českých Budějovicích. Pozemek je umístěný na velmi klidném a vyhledávaném místě. Sousedí s rodinnými domy a ze západní strany s řadovými garážemi.

Pozemek po formální stránce teprve vznikne, a to na základě zpracování nového geometrického plánu (jeho zpracování nyní probíhá). Výsledný prodávaný pozemek bude mít tvar písmene "L" (dvě parcely) a jeho výměra bude dle měření geodeta od 775 m² do 785 m². Dle územního plánu je pozemek ve stabilizovaných plochách určených pro výstavbu rodinného domu.

Městský vodovod vede přímo přes pozemek, na kterém se nachází vzrostlé stromy. Přípojka elektřiny je na hranici pozemku ("kaplička") a vedení plynu i kanalizace najdete v komunikaci ul. Šípková. Šířka vjezdu na pozemek je cca 9 metrů.

Pro více informací neváhejte kontaktovat realitního makléře, a to ve všední dny kdykoli od 9:00h do 18:00h. Na koupi pozemku Vám pomůžeme sjednat financování. Rádi vám poskytneme kompletní podklady a informace k poloze inženýrských sítí (voda, kanalizace, elektřina) a bližší informace o územním plánu.

Celkem: 6 250 000 Kč
ID inzerátu: 7853505
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: J08245
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: Šípková, České Budějovice, České Budějovice 2, okres České Budějovice
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Vlastnictví: osobní
Pozemku: 781 m2
Voda: ano
Kanalizace: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí